Međunarodno takmičenje Davorin Jenko 2017

Međunarodno takmičenje Davorin Jenko 2017  za duvače i kamerne ansamble održano je u Beogradu od 02. do 12. marta 2017. godine.

Na ovom takmičenju učenici naše škole osvojili su dve titule laureata, devet prvih, devet drugih i jednu treću nagradu.

Profesor Đuro Pete bio je član žirija za disciplinu klarinet.

SAKSOFON A kategorija

IRINA MAKSIMOVIĆ

Klasa: Zoran Kmicikević

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II – 2 nagrada

91,75 bodova

SAKSOFON C kategorija

ISIDORA STOJIĆ

Klasa: Zoran Kmicikević

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II – 3 nagrada

91,25 bodova

HORNA Pretkategorija B

IGOR KARAJKOV

Klasa: Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Ivana Karajkov

I – 4 nagrada

95,75 bodova

HORNA A kategorija
UROŠ SAVKOVIĆ

Klasa: Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II – 1 nagrada

94 boda

TROMBON A kategorija
ALEKSANDAR SRDIĆ

Klasa: Vladimir Nežić

Kl. saradnik: Nataša Srdić Jahn

I – 2 nagrada

97 bodova

TRUBA C kategorija
DENIS ŽIŠKO

Klasa: Slobodan Dragaš

Kl. saradnik: Saša Svijić

I – 3 nagrada

97,50 bodova

KLARINET PRETKATEGORIJA B
VESELIN DOKMANOVIĆ

Klasa: Željko Bodor

Kl. saradnik: Spomenka Isakov

II – 1 nagrada

93,50 bodova

KLARINET B kategorija

MATIJA RAIČEVIĆ

Klasa: Đuro Pete

Kl. saradnik: Duško Švonja

I – 3 nagrada

96,67 bodova

JOVANA PETROVIĆ

Klasa: Željko Bodor

Kl. saradnik: Spomenka Isakov

III – 1 nagrada

88,75 bodova

KLARINET C kategorija
NIKOLA PANTIĆ

Klasa: Đuro Pete

Kl. saradnik: Duško Švonja

II – 4 nagrada

90 bodova

FLAUTA A kategorija
NAĐA PUŠKAREVIĆ

Klasa: Ksenija Mijatović

Kl. saradnik: Marija Đokić

I – 4 nagrada

95,75 bodova

FLAUTA B kategorija
ANDRIJANA PANTIĆ

Klasa: Ksenija Mijatović

Kl. saradnik: Marija Đokić

I – 3 nagrada

97,75 bodova

FLAUTA C kategorija
ZORANA MOMIĆ

Klasa: Jasna Marković Vujanović

Kl. saradnik: Marija Đokić

II – 2 nagrada

92,75 bodova

FAGOT C kategorija
JEFIMIJA ŠIPKA

Klasa: Gabriela Koso

Kl. saradnik: Sanja Radulović

II – 1 nagrada

93,50 bodova

OBOA A  kategorija
ANJA ANTIĆ

Klasa: Ljiljana Segedi

Kl. saradnik: Duško Švonja

LAUREAT

98 bodova

OBOA A  kategorija
SARA KECMAN

Klasa: Ljiljana Segedi

Kl. saradnik: Duško Švonja

I – 1 nagrada

99 bodova

KAMERNI ANSAMBLI B kategorija
KVARTET VIOLONČELA OBLIVION

Kristina Zima

Maša Dragaš

Izabela Jovanović

Igor Zarić

Klasa: Judit Niderholcer Josifoska

LAUREAT

100 bodova

TRIO ARTISTICO

Andrijana Pantić-flauta

Matija Raičević-klarinet

Stela Molnar-klavir

Klasa: Ksenija Mijatović

I – 3 nagrada

98,25 bodova

TRIO LUMIERE

Zorana Momić-flauta

Anja Vujanović-violina

Dragana Stanimirov-klavir

Klasa: Ksenija Mijatović

I – 4 nagrada

98 bodova

TRIO DONNE

Anja Vujanović-violina

Katarina Marjanov-klarinet

Ana Dragosavljević-klavir

Klasa: Ksenija Mijatović

II – 2 nagrada

94 boda

TRIO DIVERSI

Anđela Popović-flauta

Sara Kecman-oboa

Jelena Bošnjak-klavir

Klasa: Ksenija Mijatović

II – 4 nagrada

93 boda

Čestitamo učenicima, profesorima i klavirskim saradnicima na postignutom uspehu!

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


4 + 8 =