Velika zlatna medalja Novosadskog sajma za kvalitet u obrazovanju

Na upravo završenom Sajmu obrazovanja „Putokazi“ održanom u prostoru Novosadskog sajma,

Muzička škola „Isidor Bajić“

dobitnik je

V E L I K E   Z L A T N E

M E D A Lj E

ZA KVALITET RADA U OBRAZOVANјU

U konkurenciji srednjih škola – obrazovnih institucija iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine, priznanje Muzičkoj školi „Isidor Bajić“ dodelјeno je na osnovu ostvarenih rezultata rada Škole koji su propisani Pravilnikom Novosadskog sajma o ocenjivanju obrazovno-vaspitnih ustanova i na osnovu kriterijuma:

• originalnost i inovativnost sadržaja
  • medijski nastupi
  • školski časopisi
  • školski sajt
  • onlajn promocija
  • vannastavne aktivnosti
  • bezbedno radno okruženje
  • opremlјenost učionica i kabineta
  • saradnja sa privredom
  • javnim službama i lokalnom samoupravom
  • uspešnost na takmičenjima
  • školski uspeh
  • nastavak školovanja
  • humanitarne i sportske aktivnosti
  • eksterno vrednovanje
  • zaštita životne sredine
  • ​​i opšti utisak.

Priznanje su uručili članovi Komisije, a primila je mr Radmila Rakin Martinović, direktor Škole, na ceremoniji dodele održane u Master centru Novosadskog sajma ​ u ponedelјak, 6. marta u 12 časova.

Čestitke je primila i od Ministra za prosvetu, nauku i tehnološki razvoj Republike Srbije, gospodina Mladena Šarčevića, koji je prisustvovao otvaranju Sajma obrazovanja „Putokazi“ 2017 i dodeli priznanja predškolskim, osnovno, srednjo i visokoškolskim ustanovama.