Republičko takmičenje 2017

Republičko takmičenje učenika muzičkih i baletskih škola za 2017. godinu održano je u Beogradu i Novom Sadu od 25. marta do 09. aprila 2017. godine.

Na ovom takmičenju učestvovao je 71 učenik naše škole i svi oni zajedno sa svojim profesorima ostvarili su sjajne rezultate osvojivši osam titula laureata, trideset četiri prve, dvadeset drugih i devet trećih nagrada čime je još jednom potvrđen izuzetan kvalitet kako samih učenika tako i rada njihovih profesora:

LAUREATI
INSTRUMENT IME I PREZIME KLASA NAGRADA  
SAKSOFON IRINA MAKSIMOVIĆ Zoran Kmicikević

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

LAUREAT

98,33 bodova

 
TRUBA DENIS ŽIŠKO Slobodan Dragaš

Kl. saradnik: Saša Svijić

LAUREAT

100 bodova

 
KLARINET MATIJA RAIČEVIĆ Đuro Pete

Kl. saradnik: Duško Švonja

LAUREAT

99 bodova

 
OBOA ANJA ANTIĆ Ljiljana Segedi

Kl. saradnik: Duško Švoanj

LAUREAT

100 bodova

 
SOLO PEVANJE ĐURĐICA BABIĆ Ivana Jovanović

Kl. saradnik:Sonja Mušikić

LAUREAT

100 bodova

 
KAMERNA MUZIKA TRIO “ARTISTICO”

ANDRIJANA PANTIĆ-flauta

MATIJA RAIČEVIĆ-klarinet

STELA MOLNAR-klavir

Ksenija Mijatović

LAUREAT

100 bodova

 
KAMERNA MUZIKA KVARTE VIOLONČELA “OBLIVION”

KRISTINA ZIMA

MAŠA DRAGAŠ

IZABELA JOVANOVIĆ

IGOR ZARIĆ

Judit Niderholcer Josifoska

LAURET

100 bodova

 
KAMERNA MUZIKA KLAVIRSKI TRIO “LA FIESTA”

KATARINA JOSIFOSKA-violina

MAŠA DRAGAŠ-violončelo

BOŠKO STOJADINOVIĆ-klavir

Igor Josifoski

LAUREAT

99,75 bodova

 
I nagrade
INSTRUMENT IME I PREZIME KLASA NAGRADA  
SAKSOFON VUK PETROVIĆ Zoran Kmicikević

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

I/2  nagrada

98 bodova

 
HORNA IGOR KARAJKOV Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Ivana Karajkov

I/4 nagrada

96 bodova

 
HORNA MILICA MIHOVIĆ Olga Bogdanović

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

I/1 nagrada

98 bodova

 
TROMBON JOVAN KLIČKOVIĆ Vladimir Nežić

Kl. saradnik:Sanja Radulović

I/4 nagrada

96 bodova

 
TROMBON ALEKSANDAR SRDIĆ Vladimir Nežić

Kl. saradnik:Sanja Radulović

I/2 nagrada

99 bodova

 
TROMBON DANIKO KARABAŠEVIĆ Vladimir Nežić

Kl. saradnik:Sanja Radulović

I/4 nagrada

97,67 bodova

 
KLARINET VESELIN DOKMANOVIĆ Željko Bodor

Kl. saradnik: Spomenka Isakov

I/4 nagrada

95,67 bodova

 
KLARINET KATARINA MARJANOV Željko Bodor

Kl. saradnik: Spomenka Isakov

I/2 nagrada

95,67 bodova

 
FLAUTA OLIVERA VULETA Aleksandra Horvat

Kl. saradnik: Spomenka Isakov

I/2 nagrada

98,67 bodova

 
FLAUTA UROŠ GRGIĆ Mirjana Grlić Grgurov

Kl.saradnik:Spomenka Isakov

I/7 nagrada

95,33 bodova

 
FLAUTA NAĐA PUŠKAREVIĆ Ksenija Mijatović

Kl. saradnik: Marija Đokić

I/7 nagrada

95,77 bodova

 
FLAUTA ANDRIJANA PANTIĆ Ksenija Mijatović

Kl. saradnik: Marija Đokić

I/3 nagrada

97,83 bodova

 
FLAUTA MAGDALENA KOMARČEVIĆ Aleksandra Horvat

Kl. saradnik: Spomenka Isakov

I/4 nagrada

97,17 bodova

 
FLAUTA ZORANA MOMIĆ Jasna Marković Vujanović

Kl. saradnik: Marija Đokić

I/3 nagrada

97,50 bodova

 
FAGOT JEFIMIJA ŠIPKA Gabriela Koso

Kl. saradnik: Monika Ajdinović

I/1 nagrada

95 bodova

 
SOLO PEVANJE ALEKSANDRA KOCIĆ Senka Nedeljković

Kl. saradnik: Sonja Mušikić

I/6 nagrada

95 bodova

 
SOLO PEVANJE IVANA GOVORČIN Milana Vuksan

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

I/3 nagrada

97 bodova

 
SOLO PEVANJE DIMITRIJE SAVIĆ Senka Nedeljković

Kl. saradnik: Sonja Mušikić

I/2 nagrada

98,67 bodova

 
SOLO PEVANJE SARA PAVLOVIĆ Senka Nedeljković

Kl. saradnik: Sonja Mušikić

I/4 nagrada

98,33 bodova

 
SOLO PEVANJE MARINA MILOŠEV Milana Vuksan

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

I/6 nagrada

96,33 bodova

 
SOLO PEVANJE MILICA MILANOVIĆ Marta Balaž

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

I/8 nagrada

95 bodova

 
KLAVIR IGOR DALAGIJA Srđan Dalagija

I/4 nagrada

98,67 bodova

 
KLAVIR SAŠA ZAHORJANSKI Srđan Dalagija

I/4 nagrada

98,33 bodova

 
KLAVIR NEMANJA BURIĆ Slobodanka Stević

I/2 nagrada

99 bodova

 
KLAVIR STELA MOLNAR Olga Borzenko

I/3 nagrada

99 bodova

 
KLAVIR IVAN HOLODOV Čila Stojšić

I/5 nagrada

97,33 bodova

 
KLAVIR ANA DRAGOSAVLJEVIĆ Milena Apić

I/10 nagrada

96 bodova

 
KLAVIR EMILIJA MARKOVIĆ Aleksandar Gligić

I/15 nagrada

95,33 bodova

 
KLAVIR DRAGANA STANIMIROV Tijana Andrejić

I/4 nagrada

97,33 bodova

 
KLAVIR JELENA BOŠNJAK Alekandar Gligić

I/7 nagrada

95,33 bodova

 
KAMERNA MUZIKA TRIO “DONNE”

ANJA VUJANOVIĆ-violina

KATARINA MARJANOV-klarinet

ANA DRAGOSAVLJAVIĆ-klavir

Ksenija Mijatović

I/4 nagrada

98 bodova

 
KAMERNA MUZIKA TRIO “DIVERSI”

ANĐELA POPOVIĆ-flauta

SARA KECMAN-oboa

JELENA BOŠNJAK-klavri

Ksenija Mijatović

I/2 nagrada

99,25 bodova

 
KAMERNA MUZIKA TRIO “LUMIERE”

ZORANA MOMIĆ-flauta

ANJA VUJANOVIĆ- violin

DRAGANA STANIMIROV-klavir

Ksenija Mijatović

I/3 nagrada

98,75 bodova

 
KAMERNA MUZIKA KLAVIRSKI TRIO “KLANG”

LENA LONČAR-violina

KRISTINA ZIMA-violončelo

PAVLA BANJAC-klavir

Igor Josifoski

I/2 nagrada

99,25 bodova

 
II nagrade
INSTRUMENT IME I PREZIME KLASA NAGRADA  
SAKSOFON ANDREA TODOROVIĆ Sandra Dropo Ramaji

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II-7 nagrada

89 bodova

 
SAKSOFON BORKOVAC LANA Sandra Dropo Ramaji

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II/2 nagrada

85 bodova

 
SAKSOFON GAJINOV KATARINA Zoran Kmicikević

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II/5 nagrada

88 bodova

 
SAKSOFON STOJIĆ ISIDORA Zoran Kmicikević

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II/3 nagrada

90 bodova

 
HORNA UROŠ SAVKOVIĆ Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II/1 nagrada

94,33 bodova

 
HORNA SANJA DURIĆ Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II/6 nagrada

90,67 bodova

 
FLAUTA MARIJA VARAGIĆ Mirjana Grlić Grgurov

Kl. saradnik: Spomenka Isakovr

II/1 nagrada

94,50 bodova

 
FLAUTA HANA GILANJI Ksenija Bašić

Kl. saradnik: Jelena Vasin Kekić

II/7 nagrada

91 bod

 
FLAUTA ANĐELA POPOVIĆ Jasna Marković Vujanović

Kl. saradnik: Marija Đokić

II/1 nagrada

90,67 bodova

 
OBOA SARA KECMAN Ljiljana Segedi

Kl. saradnik: Duško Švonja

II/2 nagrada

92 boda

 
SOLO PEVANJE ŽELJANA DANILOVIĆ Anđela Čivović Saramandić

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

II/3 nagrada

86,33 bodova

 
SOLO PEVANJE MARKO ALEKSIĆ Ivana Jovanović

Kl. saradnik: Sonja Mušikić

II/1 nagrada

88,33 bodova

 
SOLO PEVANJE STEFAN RADMILO Marta Balaž

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

II/2 nagrada

87,67 bodova

 
SOLO PEVANJE MARINA SANTRAČ Marta Balaž

Kl. saradnik:Bogdan Đorđević

II/1 nagrada

91,67 bodova

 
SOLO PEVANJE NEVENA TATOMIROVIĆ Marta Balaž

Kl. saradnik:Bogdan Đorđević

II/3 nagrada

85 bodova

 
KLAVIR ILIJA STOJIMIROVIĆ Ana Frlin

II/1 nagrada

94,33 bodova

 
KLAVIR DANIEL LEŠ Čila Stojšić

II/1 nagrada

94,33 bodova

 
KLAVIR TEODORA STANKOVIĆ Tatjana Vukmanović

II/6 nagrada

89,67 bodova

 
KAMERNA MUZIKE GUDAČKI KVARTET “ILUMINI”

MILICA MRĐENOVIĆ-violina

TEA ČIZMAR-violina

JUCA VIDIĆ-viola

ISIDOR KRMPOTIĆ-violončelo

Dragan Nikolić

II/1 nagrada

87,75 bodova

 
KAMERNA MUZIKA “DESIRE”

ĐURĐICA BABIĆ-solo pevanje

MARINA MILOŠEV-solo pevanje

MATEJA NINKOVIĆ-klavir

Milana Vuksan

II/1 nagrada

89 bodova

 
III nagrade
INSTRUMENT IME I PREZIME KLASA NAGRADA  
SOLO PEVANJE ADRIAN MOZETIĆ Anđela Čivović Saramandić

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

III/1 nagrada

76 bodova

 
SOLO PEVANJE JOVANA FILIPOVIĆ Ivana Jovanović

Kl. saradnik: Sonja Mušikić

III/3 nagrada

82 boda

 
TRUBA SAVA KMEKIĆ Stefan Stanečić

Kl. saradnik: Katarina Veselinović

III/2 nagrada

83,25 bodova

 
KLARINET JOVANA PETROVIĆ Željko Bodor

Kl. saradnik: Spomenka Isakov

III/4 nagrada

76,67 bodova

 
KLARINET NIKOLA PANTIĆ Đuro Pete

Kl. saradnik: Duško Švonja

III/1 nagrada

84 boda

 
FLAUTA JOVANA DUGONJIĆ Milana Stanić

Kl. saradnik: Duško Švonja

III/1 nagrada

82,83 bodova

 
FLAUTA MILENA LAZIĆ Jasna Marković Vujanović

Kl. saradnik: Marija Đokić

III/2 nagrada

80 bodova

 
SOLO PEVANJE MILICA NIKOLIĆ Milana Vuksan

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

III/4 nagrada

77,33 bodova

 
SOLO PEVANJE LJEPOSAVA MALBAŠA Anđela Čivović Saramandić

Kl. saradnik: Bogdan Đorđević

III/4 nagrada

75 bodova

 

Kriterijuma za rangiranje škola na upravo održanom Republičkom takmičenju bili su:

Kvalitet nagrada (broj laureata, prvih, drugih i trećih nagrada; broj pohvala određuje plasman kod škola sa istim kvalitetom nagrada) – drugo mesto za Muzičku školu „Isidor Bajić“

 

Ukupan broj nagrada (pohvale ne ulaze u ovaj broj; broj pohvala određuje plasman kod škola sa istim brojem nagrada)- drugo mesto za Muzičku školu „Isidor Bajić“

 

Srednja ocena po takmičaru (ukupan broj ostvarenih bodova takmičara jedne škole podeljen brojem takmičara, uključujući takmičare sa pohvalama i bez plasmana) – treće mesto za Muzičku školu „Isidor Bajić“

 

Čestitamo svim učenicima, njihovim profesorima kao i klavirskim saradnicima na postignutim izuzetnim rezultatima.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


8 + 1 =