Golden Stars Rain – Vladimirov (Rusija)

Učenica Muzičke škole „Isidor Bajić“ u Novom Sadu Teodora Stanković (klasa: Tatjana Vukmanović) je na VI Internacionalnom Art Festivalu GOLDEN STARS RAIN, održanom od 08. do 11. februara 2018. godine u Rusiji,  u drevnom gradu Vladimiru, u izuzetno jakoj konkurenciji proglašena za Laureata 1.stepena u nominaciji instrumentalista – klavir. Želimo da vam prenesemo i utiske i oduševlјenje međunarodnog žirija koji su predvodili uvaženi Denis Čefanov, prof. Moskovske akademije, Cep Anatolij Ivanovič, glavni dirigent državnog orkestra Rusije i operski pevači Sara Ketner i Dainisius Stankevičius… Posebno su istakli stepen njenog vladanja instrumentom, složenost repertoara, čistotu intonacije i njenu umetničku individualnost.

Teodora je zabeležila uspeh i u nominaciji vokala gde je imenovana za Laureata 2.stepena!

Čestitamo Teodori i njenoj profesorki na postignutom uspehu!