Međunarodni susreti flautista „Tahir Kulenović“ Valjevo

U organizaciji Muzičke škole „Živorad Grbić“, u Valjevu su od 22. do 25. februara 2018. godine održani jubiralni 20. Međunarodni susreti flautista „Tahir Kulenović“.

Učenici naše škole još jednom su potvrdili svoj izuzetan kvalitet osvojivši na ovom takmičenju jednu titiulu lauerata, jedanaest prvih i pet drugih nagrada.

U radu žiriji ovog takmičenja učestvovala je i Jasna Marković Vujanović, šef duvačkog odske i nastavnik flaute.

I razred osnovne muzičke škole

MILENA ŠUŠAK

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Kl. sradnik: Ivan Rabasović

I nagrada

92,50 bodova

II razred osnovne muzičke škole

NAĐA LUKIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Kl. sradnik: Ivan Rabasović

I nagrada

94,70 bodova

VIDA PAVLOVIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Kl. sradnik: Ivan Rabasović

I nagrada

93,20 bodova

JOVANA MILJKOVIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Kl. sradnik: Ivan Rabasović

I nagrada

92,80 bodova

III razred osnovne muzičke škole

KATARINA TEOFANOV

Klasa: Jasna Marković Vujanović

Kl. sradnik: Marija Đokić

I nagrada

94,80 bodova

UROŠ GRGIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Kl. sradnik: Ivan Rabasović

I nagrada

92,80 bodova

IV razred osnovne muzičke škole

OLIVERA VULETA

Klasa: Aleksandra Horvat

Kl. sradnik: Spomenka Isakov

I nagrada

95,30 bodova

MARIJA VARAGIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Kl. sradnik: Ivan Rabasović

I nagrada

92,20 bodova

V razred osnovne muzičke škole

NAĐA PUŠKAREVIĆ

Klasa: Ksenija Mijatović

Kl. sradnik: Marija Đokić

I nagrada

93,70 bodova

I razred srednje muzičke škole

NATAŠA PETKOVIĆ

Klasa: Marijana Josipović Mirković

II nagrada

88,70 bodova

ALEKSA TUBIĆ

Klasa: Jasna Marković Vujanović

Kl. saradnik: Marija Đokić

II nagrada

84,22 bodova

II razred srednje muzičke škole

ANDRIJANA PANTIĆ

Klasa: Ksenija Mijatović

Kl. sradnik: Marija Đokić

I nagrada

98,90 bodova

LAUREAT ZA SREDNJU MUZIČKU ŠKOLU

JOVANA DUGONJIĆ

Klasa: Milana Stanić Zuber

Kl. sradnik: Ivana Karajkov

I nagrada

92,30 bodova

JOVAN MOJAŠEVIĆ

Klasa: Jasna Marković Vujanović

Kl. saradnik: Marija Đokić

II nagrada

86,22 bodova

ANĐELA KORUGA

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Kl. sradnik: Ivan Rabasović

II nagrada

83 boda

III razred srednje muzičke škole

MAGDALENA KOMARČEVIĆ

Klasa: Aleksandra Horvat

Kl. sradnik: Spomenka Isakov

I nagrada

91,40 bodova

IV razred srednje muzičke škole

KATALIN KIŠ

Klasa: Jasna Marković Vujanović

Kl. saradnik: Marija Đokić

II nagrada

84,30 bodova

Čestitamo učenicima, profesorima i klavirskim saradnicima na postignutom uspehu!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *