Online kursevi engleskog jezika

Obaveštavamo Vas da smo u saradnji sa kompanijom LINKgroup obezbedili besplatne online kurseve engleskog jezika.

ITAcademy kao deo kompanije LINKgroup ovim kursevima pruža odličnu priliku đacima koji žele da usavrše i unaprede svoje znanje engleskog jezika da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.

Nastavnici engleskog jezika će odlučiti  ko će od učenika naše škole dobiti mogućnost za pohađanje ovih kurseva.

Dobitnici će dobiti  poklon kod sa kojim ostvaruju pravo na besplatan online kurs. Nakon što dobijeni kod unesu na strani prijave dobiće na mejl sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog online kursa.

Pozivamo sve đake da se aktivno uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi otvorili što više mogućnosti za dalje obrazovanje i razvoj karijere.