Festival Isidor Bajić – klavir

Festival Isidor Bajić održan je po četvrti put u maju 2018. godine u Novom Sadu u Muzičkoj školi „Isidor Bajić“.

Takmičenje TO i uporedni klavir održano je 19. a takmičenje klavir omš od 25. do 27. maja.

Učenici naše škole osvojili su na ovom Festivalu 44 nagrade od toga jednu titulu laureata, 33 prve nagrade, 8 drugih i 1 treću nagradu:

TO klavir I kategorija

SRNA STANOJLOVIĆ

Klasa: Sonja Mušikić

I – 1 nagrada

98 bodova

TO klavir II kategorija

NIKOLA NAGLIĆ

Klasa: Srđan Dalagija

I – 1 nagrada

98,25 bodova

DUNJA VRANJEŠ

Klasa: Tatjana Uzelac

I – 2 nagrada

96,25 bodova

ANA UKROPINA

Klasa: Mirela Komnenović

I – 3 nagrada

92,75 bodova

TO klavir IV kategorija

DUŠKA BELIĆ

Klasa: Frederik Stanković

I – 1 nagrada

100 bodova

LAUREAT FESTIVALA

PETAR KREMENOVIĆ EKRES

Klasa: Sonja Mušikić

I – 3 nagrada

93,50 bodova

Uporedni klavir I kategorija

KINGA LAKATOŠ

Klasa: Sonja Mušikić

I – 1 nagrada

91 bod

Uporedni klavir II kategorija

KATARINA BADNJAR

Klasa: Olga Borzenko

I – 1 nagrada

100 bodova

Uporedni klavir III kategorija

DANIJEL DONĐIVIĆ

Klasa: Aleksandra Vojnak

I – 1 nagrada

95 bodova

Bebi kategorija

LAURA MAĐARIĆ

Klasa: Olga Borzenko

I – 4 nagrada

99,33 bodova

DAMJAN SVIJIĆ

Klasa: Čila Stojšić

I – 4 nagrada

99,33 bodova

JANA ILIĆ

Klasa: Saša Svijić

I – 7 nagrada

98,33 bodova

I kategorija

IVAN ČERNUHIN

Klasa: Olga Borzenko

I – 1 nagrada

100 bodova

ELENA JAKŠIĆ

Klasa: Aleksandar Rašković

I – 8 nagrada

97,67 bodova

TEODORA NIKŠIĆ

Klasa: Srđan Dalagija

I – 9 nagrada

97 bodova

LENA LAZAREVIĆ

Klasa: Ružica Sloboda

I – 11 nagrada

95,67 boda

ISIDORA FARAGO

Klasa: Tatjana Petrov

I – 12 nagrada

95,33 boda

II kategorija

MARIJA ŠAPOVALOV

Klasa: Olga Borzenko

I – 1 nagrada

100 bodova

NEMANJA RAŠKOVIĆ

Klasa: Aleksandar Rašković

I – 4 nagrada

99,33 bodova

SARA TODORIĆ

Klasa: Čila Stojšić

I – 5 nagrada

99 bodova

LENKA ŠKRBIĆ

Klasa: Edit Miavec

I – 6 nagrada

98,33 boda

NAĐA MILIKIĆ

Klasa: Milena Apić

I – 7 nagrada

97,67 bodova

LAZAR ŽIVKOVIĆ

Klasa: Aleksandar Rašković

I – 8 nagrada

96,33 bodova

JANA TOVARLOŽA

Klasa: Lidija Savić

I – 12 nagrada

90,33 boda

ANA SKENDŽIĆ

Klasa: Ružica Sloboda

II – 1 nagrada

89,67 bodova

III kategorija

HANA GUSIĆ

Klasa: Slobodanka Stević

I – 3 nagrada

98 bodova

OGNJEN ADAMOVIĆ

Klasa: Edit Miavec

I – 5 nagrada

95,33 bodova

MILOŠ UKROPINA

Klasa: Milena Apić

I – 8 nagrada

91 bod

DIMITRIJE JOVANOVIĆ

Klasa: Olga Borzenko

II – 3 nagrada

88 bodova

MARIANA BARIŠIĆ

Klasa: Edit Miavec

II – 4 nagrada

86 bodova

MAŠA SLIJEPČEVIĆ

Klasa: Mirela Komnenović

II – 6 nagrada

85 bodova

LUKA ŠAŠIĆ

Klasa: Edit Miavec

III – 2 nagrada

79 bodova

IV kategorija

DUNJA BAJČETIĆ

Klasa: Čila Stojšić

I – 1 nagrada

99 bodova

MARKO GAJINOV

Klasa: Mlena Apić

I – 7 nagrada

91,33 bodova

ALEKSA DEJANOVIĆ

Klasa: Mlena Apić

I – 8 nagrada

90 bodova

MIONA ĐOŠIĆ

Klasa: Ružica Sloboda

II – 2 nagrada

80 bodova

V kategorija

JEVGENIJ GREBENIKOV

Klasa: Aleksandra Tešić

I – 1 nagrada

100 bodova

DANIEL LEŠ

Klasa: Čila Stojšić

I – 2 nagrada

98 bodova

PETRA SPASOJEVIĆ

Klasa: Ana Frlin

I – 2 nagrada

98 bodova

KSENIJA SIMATOVIĆ

Klasa: Saša Svijić

II – 1 nagrada

89,33 bodova

JOVANA VARAGIĆ

Klasa: Katarina Veselinović

II – 3 nagrada

85,67 bodova

VI kategorija

MARIJA MIRIĆ

Klasa: Tatjana Petrov

II – 1 nagrada

80 bodova

Čestitamo učenicimi profesorima na postignutom uspehu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *