Takmičenje Davorin Jenko – duvači

Na ovogodišenjem izdanju Međunarodnog takmičenja Davorin Jenko koje je od 01. do 12. marta održano u Beogradu, učenici duvačkog odseka postigli su izuzetne rezultate osvojivši ukupno 21 nagradu od toga pet titula laureata, tri prve, devet drugih i četiri treće nagrade:

FLAUTA – PRETKATEGORIJA B

UROŠ GRGIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Klavirski saradnik: Ana Vujović

I – 3 nagrada

99,50 bodova

 

JOVANA MILjKOVIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Klavirski saradnik: Ana Vujović

II – 2 nagrada

94,50 bodova

NAĐA LUKIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Klavirski saradnik: Ana Vujović

II – 11 nagrada

90,50 bodova

FLAUTA – A KATEGORIJA

MARIJA VARAGIĆ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Klavirski saradnik: Ana Vujović

II – 4 nagrada

92,50 bodova

 

FLAUTA – B KATEGORIJA

NATAŠA PETKOVIĆ

Klasa: Marijana Josipović Mirković

Klavirski saradnik: Jovan Varga

LAUREAT

99,75 bodova

 

NAĐA PUŠKAREVIĆ

Klasa: Ksenija Mijatović Korom

Klavirski saradnik:

Marija Đokić

I – 3 nagrada

98 bodova

ANA KEMIVEŠ

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Klavirski saradnik: Ana Vujović

III – 6 nagrada

86,50 bodova

ĐURĐICA ŠKIPINA

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Klavirski saradnik: Ana Vujović

III – 7 NAGRADA

86 bodova

FLAUTA – C KATEGORIJA

ANDRIJANA PANTIĆ

Klasa: Ksenija Mijatović Korom

Klavirski saradnik:

Marija Đokić

LAUREAT

98,50 bodova

ANĐELA KORUGA

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov

Klavirski saradnik: Ana Vujović

III – 1 nagrada

87 bodova

KLARINET – B KATEGORIJA

BOŠKO JOVIĆ

Klasa: Željko Bodor

Klavirski saradnik:

Spomenka Isakov

III – 1 nagrada

89,25 bodova

 

KLARINET – C KATEGORIJA

MATIJA FRANCUSKI

Klasa: Đuro Pete

Klavirski saradnik:

Duško Švonja

LAUREAT

97 bodova

 

SAKSOFON – B KATEGORIJA

IRINA MAKSIMOVIĆ

Klasa: Zoran Kmicikević

Klavirski saradnik:

Luka Jovanović

I – 2 nagrada

97 bodova

 

VUK PETROVIĆ

Klasa: Zoran Kmicikević

Klavirski saradnik:

Luka Jovanović

II – 1 nagrada

93,25 bodova

SAKSOFON – C KATEGORIJA

RADOŠ MANIGODA

Klasa: Zoran Kmicikević

Klavirski saradnik:

Luka Jovanović

II – 2 nagrada

92,25 bodova

 

OBOA – B KATEGORIJA

ANjA ANTIĆ

Klasa: Ljiljana Segedi

Klavirski saradnik:

Duško Švonja

LAUREAT

98,50 bodova

 

HORNA – A KATEGORIJA

DOROTEA PRODANOV

Klasa: Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Snežana Tabš

II – 1 nagrada

94 boda

 

IGOR KARAJKOV

Klasa: Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Ivana Karajkov

II – 2 nagrada

93,75 bodova

STEFAN JOVANOVIĆ

Klasa: Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Snežana Tabš

II – 6 nagrada

90,50 bodova

 

HORNA – B KATEGORIJA

MIHAJLO ĆUKOVIĆ

Klasa: Nikola Pavlović

Kl. saradnik: Snežana Tabš

II – 2 nagrada

93 boda

 

TROMBON – B KATEGORIJA

ALEKSANDAR SRDIĆ

Klasa: Vladimir Nežić

Kl. saradnik: Nataša Srdić Jan

LAUREAT

100 bodova

 

Čestitamo učenicima, profesorima i klavirskim saradnicima na postignutom uspehu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *