Zaposleni

UPRAVA ŠKOLE

DIREKTOR MUZIČKE ŠKOLE

Prof. mr Radmila Rakin Martinović  

POMOĆNICI DIREKTORA:

 Jelica Marinkov

Danijela Kličković

Robert Papik

Tatjana Vukmanović

STRUČNI SARADNICI:

 

Mirjana Đukić, psiholog

mr Tatjana Čapko, bibliotekar

U školskoj 2016/17. godini u Školi rade:

* * *

STRUČNO VEĆE KLAVIRSKI ODSEK

Rukovodioci stručnog veća: Tatjana Vukmanović i mr Milena Apić

Nastavnici klavira:

Nastavnici čitanja s lista:

  • Tatjana Uzelac
  • mr Dina Šuklar

vrh strane

STRUČNO VEĆE  NASTAVNIKA GUDAČKIH INSTRUMENATA

Rukovodilac stručnog veća: Monika Zima

Nastavnici violine:

  • mr Mirjana Hajduković-Davidović 
  • Monika Zima
  • Ivana Makević Madjarić
  • Vitalij Gulijčuk

Nastavnik viole:

Nastavnici violončela:

  •  Judit Niderholcer Josifoska
  •  Marijana Krmpotić

Nastavnici  kontrabasa:

  • Goran Kerleta
  • Dragan Nikolić

Nastavnik kamerne muzike:

  • Dragan Nikolić
 

Nastavnici  čitanja s lista:

  • Dragan Nikolić

Klavirski saradnici:

  • Jovana Dabić
  • Dragana Popov
  • Nina Aranđelović
  • Milica Ćosić (zamena)
  • Dunja Crnjanski
  • Ksenija Ovuka (bolovanje)
  • Nadežda Knežević (bolovanje)
  • Slađana Aćimović (zamena)

vrh strane

STRUČNO VEĆE DUVAČKI ODSEK

Rukovodilac stručnog veća: Jasna Marković Vujanović

Nastavnici  flaute:

Nastavnik  oboe:

Nastavnici klarineta:

Nastavnik  fagota:

Nastavnici  saksofona:

Nastavnici horne:

  • Nikola Pavlović

Nastavnici trube:

  • Lordan Skenderović

Nastavnik trombona:

  •  Vladimir Nežić

Nastavnici  čitanja s lista i poznavanja orkestarske literature:


Nastavnici  kamerne muzike:

Klavirski saradnici:

vrh strane

STRUČNO VEĆE ODSEK HARMONIKE

Rukovodilac stručnog veća: mr Dragan Mirković

Nastavnici harmonike:

Nastavnici  čitanja s lista:

Nastavnici  kamerne muzike:

vrh strane

STRUČNO VEĆE ODSEK SOLO PEVANJA

Rukovodilac stručnog veća: mr Ivana Jovanović

Nastavnici solo pevanja:

  • mr Marta Balaž
  • mr Senka Nedeljković

Nastavnik  čitanja s lista i kamerne muzike:

  • Milana Vuksan

Klavirski saradnici:

  • Nevena Sovtić (odsustvo)
  • Strahinja Đokić (zamena)
  • Emilija Janjić (bolovanje)
  • Bogdan Đorđević (zamena)

vrh strane

STRUČNO VEĆE POLIINSTRUMENTALNI ODSEK

Rukovodilac stručnog veća: Aleksandar Spasojević

Nastavnici  gitare:

Nastavnici  harfe:

  • Mina Momčilović
  • Jelena Todorović

Nastavnici  udaraljki:

  • Milica Grubišić
  • Ivan Burka
  • Srđan Palačković

Nastavnik  džeza i malih džez ansambala:

  • Igor Molnar

 Nastavnik kamerne muzike:

  • Vedran Ferizović

Nastavnici  čitanja s lista:

 

vrh strane

STRUČNO VEĆE ZA TEORETSKI ODSEK

Rukovodilac stručnog veća za osnovnu školu: Ana Kovačić

Rukovodilac stručnog veća za srednju školu: mr Nineta Avramović Lončar

Nastavnici  solfeđa u omš:

  • Ana Kovačić
  • Andrea Šolaja(zamena)
  • Gordana Gavrilov
  • Marija Josimović
  • Marinela Skutelis (bolovanje)
  • Milica Brkić (Futog)
  • Senka Vojnić Hajduk
  • Vesna Jovanović

Nastavnici  solfeđa u smš:

  • Jarmila Jurica Stupavska
  • Sanja Pap Mićić

Nastavnici  teorije muzike:

  • Ana Kovačić (omš)
  • Gordana Gavrilov (omš)
  • Marija Josimović (omš)
  • Evica Čarnopiski (smš)
  • Jarmila Jurica Stupavski (smš)
  • Sanja Pap Mićić (smš)

Nastavnici  harmonije:

  • Zorica Jelić


  • Jasmina Mitrušić Đerić (bolovanje)
  • Sonja Radović (zamena)

Nastavnici  istorije muzike s upoznavanjem muzičke literature:

  • Valentina Letić

Nastavnik  nacionalne istorije muzike:

  • Valentina Letić

Nastavnik  muzičkih oblika:

  • Ružica Ilić Mansouri
 

Nastavnici  kontrapunkta:

  • mr Nineta Avramović Lončar
  • Valentina Letić

Nastavnik  dirigovanja i nastavnik poznavanja muzičkih instrumenata:

  •  Slovenka Benkova Martinkova

 

Nastavnik  etnomuzikologije:

  • Valentina Letić

Nastavnik uvoda u komponovanje:

  • mr Nineta Avramović Lončar

Nastavnici  sviranja horskih partitura:

  • mr Nineta Avramović Lončar
  • Slovenka Benkova Martinkova
  • Sonja Radović
  • Tamara Adamov Petijević
  • Valentina Letić

Nastavnici  srpskog jezika:

  • Dragana Grgur
  • Maja Ljubić 

Nastavnici  engleskog jezika (prvi strani jezik):

 

  • Aleksandra Tasković (zamena)

Nastavnik  drugog stranog jezika:

  • Tamara Stanić, italijanski jezik
 

Nastavnik  računarstva i informatike i nastavnik audiovizuelne tehnike :

  • Tatjana Božić


Nastavnici  istorije s istorijom kulture i civilizacije:

  • Biljana Pejović
  • Darija Vojnović

Nastavnik  biologije:

  • Branka Marjanov

Nastavnik  fizike:

  • Lidija Hlapec 

Nastavnik  sociologije:

  • Marina Jugović

Nastavnik  psihologije:

  • Jasna Lukić

Nastavnik  filozofije i nastavnik građanskog vaspitanja:

  • Nataša Živančević


Nastavnik  fizičkog vaspitanja:

Veroučitelji:

  • Ivan Kostić
  • Sanja Starčević
  • Ana Kiš

Dirigenti:

  • Ana Kovačić (hor osnovne muzičke škole)
  • Ana Kovačić (“Bajićevi slavuji” – hor osnovne muzičke škole )
  • Ana Kovačić (muzičko zabavište)
  • Andrea Šolaja (muzičko zabavište)
  • Čaba Zima (“Bajićevi gudači” – gudački orkestar osnovne muzičke škole)
  • Goran Penić (“Sonja Marinković”- orkestar harmonika srednje muzičke škole)
  • Igor Paroški (“Margita Baračkov” – orkestar harmonika osnovne muzičke škole )
  • Marija Josimović (pripremni razred i hor „Suncokreti“)
  • Tamara Adamov Petijević (simfonijski orkestar srednje muzičke škole)
  • Tamara Adamov Petijević (ženski i mešoviti hor srednje muzičke škole)

vrh strane

Administrativno – finansijsko osoblje:

Pomoćno – tehničko osoblje: 

  • Matija Blažević – klavirštimer
  • Vojin Milojević – domar
  • Dušan Kevrešan – portir
  • Dragan Đuričić – portir
  • Andrijana Mirić – spremačica
  • Aranka Hani – spremačica
  • Biljana Stojanović – spremačica
  • Sanja Slavka – spremačica
  • Sandra Stankov – spremačica

Comments are closed