Zaposleni

UPRAVA ŠKOLE

DIREKTOR MUZIČKE ŠKOLE

Prof. mr Radmila Rakin Martinović  

POMOĆNICI DIREKTORA:

 Jelica Marinkov

Jasna Marković Vujanović

Robert Papik

Tatjana Vukmanović

STRUČNI SARADNICI:

 

Mirjana Đukić, psiholog

mr Tatjana Čapko, bibliotekar

U školskoj 2018/19. godini u Školi rade:

* * *

STRUČNO VEĆE KLAVIRSKI ODSEK

Rukovodioci stručnog veća: Tatjana Vukmanović i mr Milena Apić

Nastavnici klavira:

  • Spomenka Isakov
  • Srđan Dalagija
  • Tanja Bjelanović 
  • Tatjana Bradić Pajtić
  • Tatjana Guberina
  • Tatjana Petrov
  • Tatjana Vukmanović
  • Tatjana Uzelac
  • Valerija Cekić
  • Vera Lili
  • Sonja Miljanić – zamena za Tijanu Andrejić i Kseniju Ovuka
  • Tina Alama Diakite – zamena za Tijanu Andrejić i Kseniju Ovuka

Nastavnici čitanja s lista:

  • Tatjana Uzelac
  • mr Dina Šuklar

Nastavnik korepeticije:

  • Milica Ćosić – zamena za Nadeždu Pajić
 

 

vrh strane

STRUČNO VEĆE  NASTAVNIKA GUDAČKIH INSTRUMENATA

Rukovodilac stručnog veća: Monika Zima

Nastavnici violine:

  • mr Mirjana Hajduković-Davidović 
  • Monika Zima
  • Ivana Makević Madjarić
  • Vitalij Gulijčuk
  • Nataša Savić

Nastavnik viole:

Nastavnici violončela:

  •  Judit Niderholcer Josifoska
  •  Marijana Krmpotić

Nastavnici  kontrabasa:

  • Goran Kerleta
  • Dragan Nikolić

Nastavnik kamerne muzike:

  • Dragan Nikolić
  • Igor Josifoski
 

Nastavnici  čitanja s lista:

  • Dragan Nikolić

Klavirski saradnici:

  • Dragana Popov
  • Jovana Dabić
  • Sanja Radulović
  • Nina Aranđelović
  • Milica Ćosić
  • Aleksandra Vojnak
  • Dunja Crnjanski

vrh strane

STRUČNO VEĆE DUVAČKI ODSEK

Rukovodilac stručnog veća: Jasna Marković Vujanović

Nastavnici  flaute:

Nastavnik  oboe:

Nastavnici klarineta:

Nastavnik  fagota:

  • Aleksa Marinković – zamena za Gabrielu Koso

Nastavnici  saksofona:

Nastavnici horne:

  • Nikola Pavlović

Nastavnici trube:

  • Lordan Skenderović

Nastavnik trombona:

  •  Vladimir Nežić

Nastavnici  čitanja s lista i poznavanja orkestarske literature:

 

Nastavnici  kamerne muzike:

  • Sandra Dropo
  • Aleksa Marinković – zamena za Gabrielu Koso
  • Stefan Stanečić
  • Vladimir Nežić
  • Nikola Pavlović

Klavirski saradnici:

  • Ana Vujović – zamena za Jelenu Vasin
  • Snežana Tabš
  • Monika Ajdinović

vrh strane

STRUČNO VEĆE ODSEK HARMONIKE

Rukovodilac stručnog veća: mr Dragan Mirković

Nastavnici harmonike:

Nastavnici  čitanja s lista:

Nastavnici  kamerne muzike:

  • Igor Paroški
  • Marko Asurdžić
  • Jelena Martinović (Futog)
  • Strahinja Mijajlović
  • Ivana Mirkov
  • Tatjana Neatnica
  • Sanja Pavićević
  • Sanja Penić

Nastavnici  orkestra:

  • Igor Paroški – orkestar harmonika omš
  • Goran Penić – orkestar harmonika smš

vrh strane

STRUČNO VEĆE ODSEK SOLO PEVANJA

Rukovodilac stručnog veća: mr Ivana Jovanović

Nastavnici solo pevanja:

  • mr Marta Balaž
  • mr Senka Nedeljković

Nastavnik  čitanja s lista i kamerne muzike:

  • Milana Vuksan

Klavirski saradnici:

  • Sonja Mušikić – zamena za Emiliju Vodnik
  • Bogdan Đorđević 

vrh strane

STRUČNO VEĆE POLIINSTRUMENTALNI ODSEK

Rukovodilac stručnog veća: Aleksandar Spasojević

Nastavnici  gitare:

Nastavnici  harfe:

  • Mina Momčilović
  • Jelena Todorović

Nastavnici  udaraljki:

  • Srđan Palačković
  • Ivan Burka
  • Darko Karlečik

Nastavnik  džeza i malih džez ansambala:

  • Igor Molnar

Nastavnik kamerne muzike:

  • Vedran Ferizović

Nastavnik  čitanja s lista:

  • Aleksandar Spasojević

 

vrh strane

STRUČNO VEĆE ZA TEORETSKI ODSEK

Rukovodilac stručnog veća za osnovnu školu: Ana Kovačić

Rukovodilac stručnog veća za srednju školu: mr Nineta Avramović Lončar

Nastavnici  solfeđa u omš:

  • Ana Kovačić
  • Gordana Gavrilov
  • Marija Josimović
  • Marinela Skutelis 
  • Milica Brkić (Futog)
  • Senka Vojnić Hajduk
  • Vesna Jovanović

Nastavnici  u muzičkom zabavištu i pripremnom razredu:

  • Marija Josimović
  • Ana Kovačić

Nastavnici  solfeđa u smš:

  • Jarmila Jurica Stupavska
  • Sanja Pap Mićić

Nastavnici  teorije muzike:

  • Ana Kovačić (omš)
  • Marija Josimović (omš)
  • Marinela Skutelis (omš)
  • Milica Brkić (omš)
  • Evica Čarnopiski (smš)
  • Jarmila Jurica Stupavski (smš)
  • Sanja Pap Mićić (smš)

Nastavnici  harmonije:

  • Zorica Jelić

 

  • Jasmina Mitrušić  

Nastavnici  istorije muzike s upoznavanjem muzičke literature:

  • Valentina Letić
  • Sonja Petkov 

Nastavnik  muzičkih oblika:

  • Ružica Ilić Mansouri
 

Nastavnik  kontrapunkta:

  • mr Nineta Avramović Lončar
 

Nastavnik  dirigovanja:

  •  Ninoslav Petronje

Nastavnik  etnomuzikologije:

  • Valentina Letić

Nastavnik uvoda u komponovanje:

  • Jasmina Mitrušić

Nastavnici  sviranja horskih partitura:

  • Ninoslav Petronje
  • Sonja Petkov
  • Valentina Letić

Nastavnici  srpskog jezika:

  • Marko Suharevski
  • Maja Ljubić 

Nastavnici  engleskog jezika:

  • Aleksandra Tasković 

Nastavnici italijanskog jezika:

  • Danka Bankić
  • Milica Vojnović
 

Nastavnik  računarstva i informatike i nastavnik audiovizuelne tehnike :

  • Tatjana Božić


Nastavnici  istorije s istorijom kulture i civilizacije:

  • Biljana Pejović
  • Darija Vojnović

Nastavnik  biologije:

  • Draginja Timotić

Nastavnik  fizike:

  • Lidija Hlapec 

Nastavnik  sociologije:

  • Marina Jugović

Nastavnik  psihologije:

  • Jasna Lukić

Nastavnik  filozofije i nastavnik građanskog vaspitanja:

  • Alenka Šančanin

Nastavnik  fizičkog vaspitanja:

Veroučitelji:

  • Ivan Kostić
  • Sanja Starčević
  • Ana Kiš

Dirigenti:

  • Ana Kovačić (“Bajićevi slavuji” – hor osnovne muzičke škole )
  • Milica Brkić (hor osnovne muzičke školg – Futog)
  • Ana Kovačić (pripremni razred i hor „Suncokreti))
  • Čaba Zima (“Bajićevi gudači” – gudački orkestar osnovne muzičke škole)
  • Goran Penić (“Sonja Marinković”- orkestar harmonika srednje muzičke škole)
  • Igor Paroški (“Margita Baračkov” – orkestar harmonika osnovne muzičke škole )
  • Marija Josimović (pripremni razred i hor „Suncokreti“)
  • Tamara Adamov Petijević (simfonijski orkestar srednje muzičke škole)
  • Tamara Adamov Petijević (ženski i mešoviti hor srednje muzičke škole)

vrh strane

 

Administrativno – finansijsko osoblje:

Pomoćno – tehničko osoblje: 

  • Vojin Milojević – domar
  • Dušan Kevrešan – portir
  • Dragan Đuričić – portir
  • Andrijana Mirić – spremačica
  • Aranka Hani – spremačica
  • Biljana Stojanović – spremačica
  • Sanja Slavka – spremačica
  • Sandra Stankov – spremačica

 

Comments are closed