Muzičari velikog srca

Četvrta godina kako deca iz Muzičke škole „Isidor Bajić“ , od zabavišta do maturanata, pakuju paketiće za svoje drugare. Pod sloganom „naše malo, ali od srca, nekome znači“, ove godine će Bajićevci obradovati decu iz Dečije sigurne kuće. Bajićevi slavuji će uz božićne pesme i puno lepih želja podeliti paketiće i pokušati da toj deci prenesu malo topline i radosti uoči predstojećih praznika.

slavujiSvi koji žele da učestvuju u akciji mogu da krenu da prave poklon od srca. Izbor sadržine paketića prepuštamo vašoj mašti. Sve što može da izmami osmeh na dečja lica (koja su preživela nešto što se nadam da niko od nas neće doživeti) je dobrodošlo: neka knjiga bajki, plišani meca, bojanka i malo slatkiša i naročito neka iskreno napisana čestitka…. ne treba puno tragati, samo poslušajte svoje srce 🙂 . Akcija traje do 15. decembra, a paketiće možete doneti u biblioteku Muzičke škole „Isidor Bajić“.

Od srca HVALA

Ana Kovačić