Republičko takmičenje 2010.

Republičko takmičenje muzičkh škola Srbije – rezultati učenika Muzičke škole „Isidor Bajić“:

Laureati: 5

Prve nagrade: 14

Druge nagrade: 17

Treće nagrade:  6

Pohvala: 2

____________________

Ukupno: 42 nagrade

Pohvale: 2

* * *


HOROVI

II G kategorija

Mešoviti hor srednje muzičke škole
Dirigent: Tamara Petijević
I/2 nagrada 97,33 bodova

KLAVIRSKI DUO

Četvrta kategorija

TINA ALAMA DIAKITE

STRAHINJA ĐOKIĆ

Klasa: mr Valerija Cekić

II/1 90

KOMBINOVANI DUO

Prva kategorija

Duo renesansnih harfi „Cipiripi“:

ISIDORA ARSIĆ

LANA DUJMOVIĆ

Klasa: mr Željka Sponza

II/4 85,60

Druga kategorija

Kamerni duo:

ANA STOJŠIĆ, harfa

TIJANA KRULJ, flauta

Klasa: Mina Momčilović

II/1 90,60

Treća kategorija

Duo:

ČIBRI ATILA, kontrabas

BOGDAN LAKETIĆ, harmonika

Klasa: Aleksandar Malenica

I/2 98,60

SOLISTI:

RENESANSNA HARFA

Prva kategorija

ARSIĆ ISIDORA

Klasa: Sponza Željka

LAUREAT 98,00

RADENKOVIĆ MATEJA

Klasa: Sponza Željka

I/2
95,67

DUJMOVIĆ LANA

Klasa: Sponza Željka

II 89,33

HARFA

Prva kategorija

STANKOVIĆ ANĐELA
Klasa: Sponza Željka
II 93,67

Treća kategorija

PETROVIĆ ANA MARIJA

Klasa: Momčilović Mina

III/2 75,00

Četvrta kategorija

KOZARČIĆ  TIJANA

Klasa: Sponza Željka

III 77,67

GITARA

Druga A kategorija

ANDREJ BOJOVIĆ

Klasa: Aleksandar Spasojević

LAUREAT 99,33

IVANA ĐUROŠEV

Klasa: Aleksandar Spasojević

pohvala 74,33

Treća kategorija

ALEKSA MIŠIĆ

Klasa: Vedran Ferizović

III/9 75,67

SARA NIKOLIĆ

Klasa: Aleksandar Spasojević

III/9 75

VIOLINA

Prva kategorija

JOSIFOSKA KATARINA

Klasa: Čaba Zima

Kl. saradnik: Gligić Aleksandar

I/6 98,33

LONČAR LENA

Klasa: Nikolov Nina

Kl. saradnik: Gligić Aleksandar

II/10 87,67

VUJANOVIĆ ANJA

Klasa: Čaba Zima

Kl. saradnik: Gligić Aleksandar

II/14 85,67

Druga A kategorija

TEODOR IKANOVIĆ

Klasa: Čaba Zima

Kl. saradnik: Aleksandar Gligić

I/2 100

DORA BALOG

Klasa: Monika Zima

Kl. saradnik: Sara Ćaćić

I/10
97,00

DARIA RADIĆ

Klasa: Čaba Zima

Kl. saradnik: Aleksandar Gligić

I/15 95

Treća A kategorija

KATARINA BOŽIĆ

Klasa: Vitalij Gulijčuk

Kl. saradnik: mr Olga Borzenko

I/5 99,33

RENATA ZIMA

Klasa: Čaba Zima

Kl. saradnik: Aleksandar Gligić

I/8
99

SNEŽANA TOMINČIĆ

Klasa: Arabela Florina Zorjan

Kl. saradnik: Andrea Der

II/6 88

ISIDORA SEMNIC

Klasa: Monika Zima

Kl. saradnik: Sara Ćaćić

II/7 85,67

Treća B kategorija

DANILO KUZMAN

Klasa: Monika Zima

Kl. saradnik: Aleksandar Gligić

I/4 95,67

Četvrta kategorija

IGOR SUBOTIN

Klasa: Mirjana Bogdanović

Kl. saradnik: Aleksandar Gligić

I/3 96

VIOLONČELO

Pretkategorija

DRAGAŠ MAŠA

Klasa: Niderholcer-Josifoska Judit

Kl. saradnik: Pajić Nadežda

II/1 89,67

Prva kategorija

ZIMA KRISTINA

Klasa: Niderholcer-Josifoska Judit

Kl.saradnik: Ćaćić Sara

Laureat 100

Druga kategorija

KUBATOVIĆ LAZAR

Klasa: Niderholcer-Josifoska Judit

Kl. saradnik: Pajić Nadežda

Laureat 99,33

Treća B kategorija

JOSIFOSKA IRENA

Klasa: Niderholcer-Josifoska Judit

Kl.saradnik: Ćaćić Sara

I 100

Četvrta kategorija

NEDELJKA RADANOVIĆ

Klasa: Marijana Krmpotić

Klavirski saradnik: Jelena Bajić

III 83,67

NEVENA VLAOVIĆ

Klasa: Marijana Krmpotić

Klavirski saradnik: Jelena Bajić

pohvala 72,33

KONTRABAS

Druga B kategorija

ATILA ČIBRI

Klasa: Goran Kerleta

Klavirski saradnik: Ksenija Đukić

III 83,33

HARMONIKA

Pretkategorija

KRNJAJIĆ SNEŽANA

Klasa: Penić Sanja

II/4 91,67

Prva kategorija

JANČIĆ PAVLE

Klasa: Vještica Nada

LAUREAT 97,00

BANJANIN NEDELJKO

Klasa: Vještica Nada

I/3 87,67

ANTUNOVIĆ MARIJA

Klasa: Mirković Dragan

II/8 87,67

TURŠIJAN MARIJA

Klasa: Obrić Milka

II/10 86,67

Druga A kategorija

KRNJAJIĆ STEFAN

Klasa: Penić Goran

I/2 95,67

TRIVUNOVIĆ MARKO

Klasa: Obrić Milka

II/2 93 ,67

MIJAJLOVIĆ STRAHINJA

Klasa: Mirković Dragan

II/10 85,67

Treća kategorija

BOGDAN  LAKETIĆ

Klasa: Nada Vještica

II/4 91,33

Četvrta kategorija

KRISTIJAN PALAĐIA

Klasa: Nada Vještica

II/2 92,67

Č E S T I T A M O !!!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *