Koncert za prijatelje

U Svečanoj sali Muzičke škole „Isidor Bajić“ 16. februara 2011. godine održan je koncert pod nazivom „Novi Sad – Njižnji Novgorod“, posvećen prijateljstvu ova dva grada. Na koncertu su učestvovali učenici MŠ „Isidor Bajić“:  ISIDORA ARSIĆ (harfa), ANDREA TEŠIĆ (klavir), MARKO IVKOVIĆ (klarinet), MAREK STUPAVSKI (klavir), RENATA ZIMA (violina), uz klavirsku saradnju Aleksandra Gligića, VIKTOR RADIĆ (klavir), IRENA JOSIFOSKA (violončelo), uz klavirsku saradnju Sare Ćaćić, TEA STOJŠIĆ (klavir), ANDREJ BOJOVIĆ (gitara), PAVLE KRSTIĆ (klavir), KRISTINA ZIMA (violončelo), uz klavirsku saradnju Aleksandra Gligića, JOVANA LUKAČ (flauta), uz klavirsku saradnju Marije Đokić, STRAHINJA ĐOKIĆ (bas), uz klavirsku saradnju Nine Aranđelović, duo BOGDAN LAKETIĆ (harmonika) i ATILA ČIBRI ( kontrabas), kao i trio MIRJANA MATIĆ (sopran), IVAN POPOVIĆ (bariton)  i STRAHINJA ĐOKIĆ (klavir).