Međunarodno takmičenje Davorin Jenko 2012

Na Međunarodnom takmičenju Davorin Jenko koje je održano krajem februara i početkom marta u Beogradu, u disciplinama flauta, fagot, oboa i kamerni ansambli, učenici naše škole još jednom su dokazali svoje kvalitete osvojivši niz nagrada:

FLAUTA

PREDKATEGORIJA A

Ime i prezimeNagrada
ANA KEMIVEŠ, II omš

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov
Kl. saradnja: Spomenka Isakov

II – 1 nagrada

(93.75 bodova)

PREDKATEGORIJA B

Ime i prezimeNagrada
ANĐELA KORUGA, II omš

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov
Kl. saradnja: Spomenka Isakov

II – 2 nagrada

(93.00 boda)

ALEKSA TUBIĆ, II omš

Klasa: Ivana Jurca
Kl.saradnja: Spomenka Isakov

III- 5 nagrada

(85.75 bodova)

A KATEGORIJA

Ime i prezimeNagrada
NATALIJA KOJIČIĆ, III omš

Klasa: Mirjana Grlić Grgurov
Kl. saradnja: Spomenka Isakov

I – 5 nagrada

( 95 bodova)

C KATEGORIJA

Ime i prezimeNagrada
TIJANA KRULJ, II VIS

Klasa: Mirjana Grgić Grgurov
Kl. saradnja: Spomenka Isakov

I – 3 nagrada

( 95.67 bodova)

D KATEGORIJA

Ime i prezimeNagrada
DALIBORKA MALENIĆ, IV VIS

Klasa: Lidija Knajp
Kl. saradnja: Snežana Grujić

I – 4 nagrada

(96.50 bodova)

JOVANA LUKAČ, IV VIS

Klasa:Ksenija Mijatović
Kl.saradnja: Marija Đokić

II – 4 nagrada

( 91.83 bodova)

MILICA TOMIĆ, IV VIS

Klasa: Lidija Knajp
Kl.saradnja: Snežana Grujić

II – 6 nagrada

( 90 bodova)

OBOA

A KATEGORIJA

Ime i prezimeNagrada
SARA KECMAN, III omš

Klasa: Ljiljana Segedi
Kl. saradnja: Duško Švonja

LAUREAT

I – 1 nagrada

(96.25 bodova)

C KATEGORIJA

Ime i prezimeNagrada
DANIELA JURIŠIĆ, III VIS

Klasa: Ljiljana Segedi
Kl. saradnja: Duško Švonja

LAUREAT

I – 1 nagrada

(98  bodova)

MINA NOVOVIĆ, III VIS

Klasa: Ljiljana Segedi
Kl.saradnja: Duško Švonja

I- 2 nagrada

(96.25 bodova)

FAGOT

C KATEGORIJA

Ime i prezimeNagrada
DAVID GEGIĆ, II VIS

Klasa: Gabriela Koso
Kl. saradnja: Aleksandar Uzelac

II – 1 nagrada

( 94 boda)

KAMERNI ANSAMBLI

Naziv ansamblaNagrada
TRI KREATIV

Jovana Lukač, flauta

Milica Tomić, flauta

Sanja Radulović, klavir

Klasa: Ksenija Mijatoviić

I – 6 nagrada  (95.50 bodova)
TRIO MUSTRE

Daliborka Malenić, flauta

Milica Tomić, flauta

Jovana Lukač, flauta

Klasa: Ksenija Mijatović

II – 4 nagrada (91.33 bodova)

Čestitamo učenicima, njihovim profesorima i korepetitorima na postignutom uspehu!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.