Raspored prijemnog ispita za prvi razred osnovne muzičke škole – 18. maj 2013. godine

RASPORED PRIJEMNOG ISPITA ZA PRVI RAZRED OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE

za školsku 2013/2014. godinu

18. maj. 2013. godine

Molimo roditelje da pažljivo pogledaju raspored

KLAVIR

 18.maj 2013Učionica br. 34. Desno krilo zgrade, prvi sprat, hodnik levo. Ulazi po 3 kandidata prema satnici: Prijavljen za:
 12.30 – 13.30 
1.        Apić DarijaKlavir
2.        Petrović Minaklavir
3.        Kurevija IvanaKlavir
   
4.        Vojinović DijanaKlavir
5.        Mušicki DimitrijeKlavir
6.        Žikić SaraKlavir
  
7.        Injac TeodoraKlavir
8.        Bukva SaraKlavir
9.        Joldić MilicaKlavir
   
10.Bjelivuk VanjaKlavir
11.Đurić UnaKlavir
12.Galović SnežanaKlavir  VANREDNO
 13.45 – 14.45 
13.Kartalović Markoklavir
14.Stojimirović RastkoKlavir
15.Tarasenko KatarinaKlavir
   
16.Kampić AnjaKlavir
17.Samardžić LukaKlavir
18.Vujanić IrinaKlavir
   
19.Popović KatarinaKlavir
20.Delibos Isidoraklavir
21.Ostojić Anđelijaklavir
   
22.Bajić Mateaklavir
23.Sredojević LidijaKlavir  VANREDNO
24.Adamović Unaklavir
 15.00 – 16.00 
25.Kozomora Miaklavir
26.Marčetić NemanjaKlavir
 
27.Jakovljević NikolaKlavir
   
28.Beleslijin SofijaKlavir
29.Soldatović Elenaklavir
30.Ćutilo Milošklavir
   
31.Božić MatejKlavir
32.Radišić AnđelaKlavir
33.Ćurčić DunjaKlavir
   
34.Božović SaraKlavir
35.Milovanović NađaKlavir
36.Zeveđi NađaKlavir
 16.00 
37.Miljanić MilicaKlavir
38.Jarić Saraklavir
39.Pavlović Jelenaklavir

KLAVIR, FLAUTA

 18.maj 2013Učionica br. 15 Prizemlje– levo krilo zgrade. Ulazi po 3 kandidata prema satnici: Prijavljen za:
 12.30  
1.    Popov SofijaKlavir, flauta
2.    Antunović LazarKlavir, gitara,violina,flauta
3.    Orlović ĐurđaKlavir,flauta, harmonika,gitara
   
4.    Plavšić AnjaKlavir, flauta, harfa
5.    Miloščin MilicaKlavir,flauta
6.    Horvat ViktorijaKlavir, flauta
   
7.    Milovac MinjaKlavir,flauta violina
8.    Savić LidijaKlavir,flauta gitara
9.    Radić JanaKlavir,flauta, violina, harmonika
   
10.Jevtić MinaKlavir, harfa, flauta
11.Gunjić ĐorđeKlavir, gitara, duvački, žičani
12.Mićin MiaKlavir,flauta
 13.45 
13.Radulović TamaraKlavir,flauta
14.Radmilović Nataša  vanrednoKlavir,flauta
15.Gajinov MarkoKlavir,flauta,saksofon
   
16.Antonić DubravkaKlavir,flauta,violina
17.Pokrić LaraKlavir,flauta,harfa,violina, violončelo, gitara
18.Pokrić AndreaKlavir,flauta,harfa,violina, violončelo, gitara
   
19.Popović JanaFlauta, violončelo, klavir, harfa
20.Cvetković Sofijaflauta
21.Tubić LenaFlauta, saksofon, klavir, gitara
   
22.Obradović Anđelaflauta
23.Puškarević Nađaflauta
24.Gvozdenović KatarinaFlauta, violina, klavir, gitara
 15.00
25.Taš MarijanaFlauta, gitara, violina, truba
26.Banjac MarinaFlauta, klavir, violina, violončelo
27.Vučković Sofijaflauta
 
28.Vukašinović Katarinaflauta
29.Lakić IsidoraFlauta, violina
30.    Bijelić VanjaKlavir,gitara,violina,flauta
 
31.Srđanov EmilijaFlauta, harmonika, klavir
32.Marić SofijaFlauta, violina, violončelo,harfa
33.Budinski LucijaFlauat, harfa, klavir
 
34.Stojić AnđelaFlauta, oboa
35.Markuči de Marino TeaFlauta, klavir, gitara, klarinet
36.Kišgeci  MajdaFlauta
 16.00
37.Carević AnastasijaFlauta
38.Lalović MarijaFlauta, violina, harfa
39.Gligorić MarijaFlauta, oboa, klarinet, saksofon
 
40.Panić MašaFlauta
41.Grabovac EmilijaFlauta

KLAVIR,VIOLINA

 18.maj 2013.  Učionica br. 13 prizemlje – levo krilo zgrade Ulazi po 3 kandidata prema satnici: Prijavljen za:
 12.30 – 13.30
1.         Trivanović EmilijaKlavir, violina
2.         Regeljac EmilijaKlavir, violina
3.         Amidžić UnaKlavir, violina
   
4.         Maksimović AnastasijaKlavir, violina
5.         Herak AleksandarKlavir, violina
6.         Kralj DajanaKlavir, violina
   
7.         Savković MarijaKlavir, violina
8.         Miljević MihailoKlavir, violina
9.         Antunović IlijaKlavir, violina, harmonika, flauta
   
10.Beljić EmaKlavir, violina, harmonika, flauta
11.Zahorjanski SašaKlavir, violina, gitara, harmonika
12.Antonić MihajloKlavir, violina, gitara, harmonika
 13.45 –  14.45 
13.Lakić SavaKlavir,violina,flauta, gitara
14.Stanišić AnđelaKlavir, violina, flauta
Redovno ili vanredno
15.Balaž LeaKlavir, violina, flauta, harmonika
   
16.Mrđa NađaKlavir, violina, flauta
17.Savković UrošKlavir, violina, flauta
18.Kuga SareKlavir, violina
   
19.Begojev TajnaKlavir, flauta, violončelo
20.Nićiforović FilipKlavir,gitara,violina
21.Stanković SofijaKlavir,gitara
   
22.Čadovski DamjanKlavir,gitara,violina,harmonika
23.Genevajn AleksandarKlavir,gitara,harmonika
24.Krža  MarkoKlavir, harmonika, gitara
 15.00 – 16.00 
25.Veselinović MilanKlavir, harmonika, gitara
26.Jović RadoslavKlavir, harmonika
27.Stevović AnastasijaKlavir, gitara
   
28.Bijelović IvanaKlavir, gitara, violina, harmonika
29.Radić SofijaKlavir,gitara
30.Malešev JelenaKlavir,gitara
   
31.Savić VasilijaKlavir,gitara
32.Antić AleksandarKlavir, gitara
33.Govedarica AleksejKlavir, gitara
   
34.Pavlović SofijaKlavir,gitara
35.Bucalo DimitrijeKlavir, ,gitara udaraljke
36.Lazarov Saje ZoranKlavir, gitara

 

GUDAČKI INSTRUMENTI

  18.maj 2013Učionica br. 5. Prizemlje- levo krilo zgrade. Ulazi po 3 kandidata prema satnici: Prijavljen za:
 12.30 – 13.30 
1.         Čatalinac Marinaviolončelo
2.         Kičinja Ivanaviolina
3.         Pavkov IvaViolina, klavir
   
4.         Radić  Ljiljanaviolina
5.         Herman UrošViolina, klavir
6.         Radić JelenaViolina, gitara, violončelo, flauta
   
7.         Plančak AndrejViolina, gitara, klavir
8.         Petković AnjaViolina
9.         Todorčeska JanaViolina, flauta, gitara, klavir
   
10.Apić VukViolončelo, gitara, klavir, harmonika
11.Čmelik GalaViolina
12.Vujanović LukaViolina, flauta, klavir, saksofon
 13.45 – 14.45 
13.Kondić LaraViolončelo
14.Brborić TeodoraViolina, harmonika, flauta, gitara
15.Nikolić Ivanaviolina
   
16.Krstić ElenaViolina, viola, flauta, violončelo
17.Bogdanović NikolaViolina
18.Timotić ReljaViolina, klavir, saksofon
   
19.Nikolić MarkoViolina
20.Stojanović BožidarViolina
21.Kovačik AnjaViolina, klavir, gitara
 15.00 – 
22.Mrkaić IsidoraViolina, flauta
23.Radović VanjaViolina,  klavir
24.Jovanović Stefanviolina
   
25.Cvijetić NikolaViolina
26.Vranjković IsidoraViolina
27.Štula Lazarviolina
   
28.Gutvajn Adam Benjaminviolina
29.Balaž AndrejViolina
30.Nedeljković NikolaViolina

SOLO PEVANJE

 18.maj 2013Učionica br. 7. Prizemlje– levo krilo zgrade Prijavljen za: SOLO PEVANJE
 12.30  
1.Đukić DanicaSOLO PEVANJE
2.Gegić KristinaSOLO PEVANJE
3.Vojnović JelenaSOLO PEVANJE
4.Milanović MilicaSOLO PEVANJE
5.Kesić SonjaSOLO PEVANJE
6.Pandurov TeodoraSOLO PEVANJE
7.Milošev MarinaSOLO PEVANJE
8.Perišić MilicaSOLO PEVANJE
9.Marjanov TatjanaSOLO PEVANJE
10.Živković SmiljanaSOLO PEVANJE
11.Papuga HelenaSOLO PEVANJE
12.Mićić VeljkoSOLO PEVANJE
 13.40 – 
13.Čolić MinaSOLO PEVANJE
14.Božović NadaSOLO PEVANJE
15.Spasojević JelenaSOLO PEVANJE
16.Adamov LunaSOLO PEVANJE
17.Nikolić MilanaSOLO PEVANJE
18.Mišić NatašaSOLO PEVANJE
19.Gašić BojanaSOLO PEVANJE
20.Šodić MarkoSOLO PEVANJE
21.Samardžić TeodoraSOLO PEVANJE
22.Pavlović SaraSOLO PEVANJE
23.Sapanjoš OliveraSOLO PEVANJE
24.Stanković AnitaSOLO PEVANJE
 14.45 
25.Zličić TeodoraSOLO PEVANJE
26.Milošević AleksandarSOLO PEVANJE
27.Ulićević KsenijaSOLO PEVANJE
28.Ulićević JelenaSOLO PEVANJE
29.Predojević AleksandarSOLO PEVANJE

DUVAČKI INSTRUMENTI

 18.maj 2013Učionica br. 23.Desno krilo zgrade, prvi sprat hodnik levo  Prijavljen za:
 12.30 
Lazarević Vojinklarinet
 2.Ninković StankoKlarinet, gitara, truba
 3.Petrović JovanaKlarinet
 4.Kostić VanjaHorna
 5.Letić Marijaklarinet
 6.Svitlica AnastasijaFlauta, klarinet, violina
 7.Stupin MarkoKlarinet
 8.Polovina MilanHorna
 9.Polovina GavriloKlarinet
 10.Polovina JovanSaksofon,truba
 11.Ićitović MilanKlarinet
 12.Radovanović SofijaOboa, flauta, gitara
13.45
13.Stojković Teaoboa
 14.Lalović AnastasijaSaksofon, klarinet, harfa
 15.Todorović AndreaSaksofon.oboa,klarinet, udaraljke
 16.Petrović VukSaksofon
 17.Čanković MilicaKlarinet, oboa, saksofon
 18.Sutarić NikolinaHorna
 19.Živkov JovanKlarinet
 20.Hardi KarolinaOboa
 21.Raičević MatijaKlarinet
 22.Ćurčin JovanaSaksofon
 23.Cirar KonstantinSaksofon, truba, kontrabas, harmonika
 24.Čojanović SonjaOboa
15.00
 25.Mijić MilanaOboa
26.Vajda LucijaOboa
 27.Antić AnjaOboa
 28.Zeljković LenaOboa
 29.Vasić DušanTruba, violina
 30.Smuk IvaSaksofon, flauta, oboa
 31.Miljević Ljubomirklarinet
 32.Vukomanović LukaKlarinet, saksofon, oboa
 33.Kljajić AndrejKlarinet, saksofon
 34.Nalić Leontrombon
 35.Grubin BorivojKlarinet, saksofon, duvački
 36.Minić Vojinklarinet
 37.Radenković SimonaKlarinet,flauta, horna
 38.

 39.

Subičin Uglješa

Pucar Olivera

Klarinet, gitara

Duvački instrumenti

GITARA, UDARALJKE

 18.maj 2013Učionica br. C 1. Zgrada u dvorištu. Ulazi po 3 kandidata prema satnici:  Prijavljen za:
 12.30  
1.        Romić LukaGitara, klavir, udaraljke, truba
2.        Nakev DušanGitara, udaraljke
3.        Dakić PetarGitara, violončelo
   
4.        Dakić DaniloGitara, udaraljke
5.        Osvald KatarinaGitara, violina
6.        Lačanski VojkanGitara, klavir
   
7.        Uglješin UrošGitara, klavir, violončelo, klarinet
8.        Matić LenaGitara, klarinet, saksofon, horna
9.        Mahajlović DaniloGitara, udaraljke, klavir, klarinet
   
10.Kmekić SavaGitara. Saksofon, truba, udaraljke
11.Spasojević Milicagitara
12.Kuzmanović SonjaGitara, klavir, flauta harmonika
 13.45 
13.Gvero Konstantin – KventinGitara, violončelo
14.Lovrić ĐorđeGitara, flauta
15.Babin NikolaGitara, flauta
   
16.Andulajević DimitrijeGitara, violončelo, saksofon udaraljke
17.Čenić DavidGitara, udaraljke
18.Mijić LazarGitara, udaraljke, saksofon
   
19.Jovičić TeodoraGitara
20.Mitić Lenagitara, klavir
21.Mrđa AleksaGitara, truba saksofon, klarinet
 15.00 
22.Vasković Teodoraudaraljke
23.Krga Urošudaraljke
24.Raka Samirudaraljke
   
25.Erdei Sabolč
 
udaraljke
26.Sabadi Laslo Žolt
 
udaraljke
27.Sekulić BalšaGitara, klavir, klarinet, udaraljke
   
28.Tobdžić NemanjaGitara, udaraljke, violončelo
29.Vranjevac PetarGitara,udaraljke, violončelo,truba
30.Živković MihailoUdaraljke, saksofon
   
31.Gajinov Stevangitara
32.Batarilo EnaGitara, duvački

 

 

HARMONIKA, GITARA, UDARALJKE

 18.maj 2013Učionica br. 18. Prizemlje– levo krilo zgrade. Ulazi po 3 kandidata prema satnici: Prijavljen za:
 12.30  
1.         Marković DušanGitara, klavir
2.         Mujić BranislavHarmonika, klavir
3.         Stošović LazarHarmonika, klavir, klarinet, kontrabas
   
4.         Stošović VladisavHarmonika, klavir, klarinet, kontrabas
5.         Babić BorislavHarmonika
6.         Jelisavljević DejanHarmonika
   
7.         Radun AnđelaGitara, klarinet, flauta
8.         Đorđević Radulović AleksandarGitara, klavir
9.         Kontić SaraGitara, klavir, flauta, violina
   
10.Vuksanović JovanGitara
11.Durkulić StefanGitara, duvački
12.Stanković KsenijaGitara,klavir
 13.45 
13.Brkić AnaGitara, harmonika
14.Lečić VukGitara, harmonika, flauta, klarinet
15.Polaković DavidGitara, violina
   
16.Jeftić SaraGitara, klavir
17.Mitović MatejaGitara, violina, harmonika
18.Mindić NađaGitara
   
19.Budimir HelenaGitara, klavirnet
20.Ćurguz VukašinGitara, klavir, harmonika, saksofon
21.Kalmar ZojaGitara
   
22.Šapić DraganGitara, violina, harmonika, klavir
23.Vukčević MašaGitara
24.Dangubić DaniloGitara, violina, harmonika, saksofon
 15.00 
25.Hrvojević LenaGitara, harmonika, klavir, saksofon
26.Telečki DimitrijeGitara, violina
27.Kecman CvetomirUdaraljke, saksofon, klarinet
   
28.Jokić UrošUdaraljke, klavir, gitara-vanredno, truba
29.Lukić VukašinHarmonika, gitara, duvački, udaraljke
30.Marić IsidoraHarmonika, gitara
   
31.Uletilović NikolaHarmonika, klavir
32.Maksimović Pavleharmonika
33.Tripunović Stefangitara

7 Comments:

  1. Moram da pohvalim profesore koji su bili komisija u učionici br.5 – Dete mi je sa prijemnog ispita izašlo zadovoljno i razdragano. Svaka čast na pedagogiji, uspeli su u samo nekoliko minuta da opuste decu, razbiju im eventualnu tremu, i nadam se i izvuku maksimum iz njih 🙂

  2. Danijela Kličković, pomoćnik direktora

    Hvala Vam najlepše na ovim pohvalnim rečima – cilj je postignut! Kod dece najpre treba razviti osećaj zadovoljstva, ljubavi i potrebe za umetnošću svake vrste!
    Svim kandidatima koji su danas pokazali svoje muzičke sposobnosti želimo PUUUUUUNO uspeha i mnogo, mnogo muzikom nadahnutih i ispunjenih dana 🙂

  3. Aleksandra Lapadat Lakić

    Učionica 13., dete je izašlo iz učionice opušteno inasmejano.Hvala Vam.Kada možemo očekivati rezultate,pošto nam je drugo dete na rasporedu 25.05.?

  4. sve je proteklo u savrsenom redu,deca su izuzetno zadovoljna,kada da ocekujemo rezultate od 18.maja?hvala.

  5. Danijela Kličković, pomoćnik direktora

    Poštovana Biljana i svi ostali dragi i nestrpljivi roditelji 😉
    Svi kandidati, bez obzira na dan polaganja prijemnog ispita, imaju ravnopravan tretman.
    Stoga Vas molim za malo strpljenje, jer rezultate ne možemo da objavimo pre nego što završimo proceduru prijemnog ispita – a imamo još kandidata koji treba da polažu u subotu, 25. maja. Realno je očekivati da bi bodovne liste i rangiranje kandidata trebalo da završimo do 29. maja i najverovatnije ih objavimo 30. maja ujutru.
    Sve informacije će biti objavljene na oglasnoj tabli Škole, kao i na web site.

    Hvala Vam na saradnji i razumevanju.

    Srdačan pozdrav svima Vama, kao i našim budućim đacima 🙂

  6. Da li i za solo pevace vazi okvirno taj datum objavljivanja primljenih kandidata ?

  7. Danijela Kličković, pomoćnik direktora

    Poštovana Ivana,
    datum objavljivanja rezultata prijemnih ispita za osnovnu muzičku školu važi za SVE KANDIDATE koji su polagali prijemni ispit.
    Istog dana, svi koju su konkurisali će moći da pogledaju rang liste za sve instrumente i odseke.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *