5. Festival Isidor Bajić – klavir

U organizaciji naše škole, 11. maja počeo je 5. Festival Isidor Bajić a klavirsko takmičenje održano je 25. i 26. maja 2019. godine.

Renomirani žiri u sastavu Andraš Čeke (Bačka Topola), Aleksandra Tešić (Novi Sad) i Maja Vuković (Beograd) ocenjivao je takmičare u disciplinama klavir za učenike koji redovno pohađaju osnovnu muzičku školu, klavir za učenike koji  ne pohađaju redovno osnovnu muzičku školu kao i uporedni klavir i teoretski odsek – klavir.

Učenici  naše škole postigli su zaista izuzetne rezultate osvojivši dvadeset jednu nagradu, od toga devetnaest prvih i dve druge a Petra Spasojević proglašena je za laureta takmičenja:

Bebi kategorija

LAURA MAĐARIĆ

Klasa: Olga Borzenko

I – 1 nagrada

100 bodova

I kategorija

FILIP MANSOURI

Klasa: Aleksandra Tešić

I – 1 nagrada

100 bodova

JANA ILIĆ

Klasa: Saša Svijić

I – 2 nagrada

99 bodova

DUNjA DAKIĆ

Klasa: Jovana Dabić

I – 5 nagrada

97 bodova

STEFAN SVIJIĆ

Klasa: Ana Frlin

I – 7 nagrada

95 bodova

MAKSIM GOVORČIN

Klasa: Marija Đokić

I – 11 nagrada

93 boda

II kategorija

ISIDORA FARAGO

Klasa: Tatjana Petrov

I – 1 nagrada

100 bodova

MILANA PETKOVIĆ

Klasa: Aleksandra Tešić

I – 6 nagrada

98 bodova

RELJA VITORAC

Klasa: Snežana Tabš

I – 10 nagrada

95 bodova

III kategorija

MATEJA IVANOV

Klasa: Tatjana Vukmanović

I – 1 nagrada

100 bodova

IV kategorija

MATEJ BOŽIĆ

Klasa: Tatjana Petrov

I – 1 nagrada

99 bodova

ANĐELA ZEC

Klasa: Mirela Komnenović

I – 6 nagrada

90 bodova

MAŠA SLIJEPČEVIĆ

Klasa: Mirela Komnenović

II – 2 nagrada

84,33 bodova

VI kategorija

PETRA SPASOJEVIĆ

Klasa: Ana Frlin

I – 1 nagrada

100 bodova

LAUREAT TAKMIČENJA

JOVANA VARAGIĆ

Klasa: Snežana Tabš

I – 7 nagrada

94 boda

KSENIJA SIMATOVIĆ

Klasa: Saša Svijić

I – 8 nagrada

93 boda

II kategorija

UČENICI KOJI NE POHAĐAJU REDOVNO OSNOVNU MUZIČKU ŠKOLU

HANA SEMNIC

Klasa: Edit Miavec

I – 1 nagrada

99 bodova

II kategorija – uporedni klavir

STAŠA STAJIĆ

Klasa: Sonja Mušikić

I – 1 nagrada

95 bodova

BRANISLAV GLOGOVAC

Klasa: Sonja Mušikić

I – 2 nagrada

93 boda

ALEKSA TUBIĆ

Klasa: Marija Đokić

II – 1 nagrada

88 bodova

III kategorija – teoretski odsek

DUNjA VRANjEŠ

Klasa: Tatjana Uzelac

I – 1 nagrada

94 boda

Čestitamo učenicima i njihovim profesorima na postignutom uspehu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *