5. Festival Isidor Bajić – takmičenje gudača Raspevane strune

U okviru 5. Festivala Isidor Bajić u prostorijama naše škole održano je takmičenje gudača „Raspevane strune“.

Mlade gudače ocenjivao je žiri u sastavu Mira Aćimović (Beograd), Nebojša Janković (Beograd) i Iva Stanković (Novi Sad).

Učenici gudačkog odseka naše škole osvojili su na ovom takmičenju dvadeset devet nagrada, od toga dvadesetjednu prvu, četiri druge i četiri treće nagrade:

Bebi kategorija

HANA SKELEDŽIJA

violina

Klasa: Vitalij Gulijčuk

Kl. saradnik: Nera Skeledžija

I – 1 nagrada

100 bodova

LOLA MARAVIĆ

violina

Klasa: Monika Zima

Kl. saradnik: Sanja Radulović

I – 2 nagrada

99 bodova

I kategorija

LENA ŽIVANAC

violina

Klasa: Monika Zima

Kl. saradnik: Martina Hrubenja

I – 1 nagrada

98 bodova

OBRADOVIĆ VUKAŠIN

violončelo

Klasa: Marijana Krmpotić

Kl. saradnik: Jovana Dabić

I – 2 nagrada

97 bodova

JAKOV AKSENTIJEVIĆ

violina

Klasa: Vitalij Gulijčuk

Kl. saradnik: Milica Ćosić

I – 3 nagrada

96 bodova

TAMARA BRDAR

violončelo

Klasa: Marijana Krmpotić

Kl. saradnik: Jovana Dabić

I – 3 nagrada

96 bodova

DUNJA KIŠ

violončelo

Klasa: Marijana Krmpotić

Kl. saradnik: Jovana Dabić

I – 5 nagrada

92 boda

II kategorija

FILIP GAČEVIĆ

violina

Klasa: Ivana Makević Mađarić

Kl. saradnik: Sanja Radulović

I – 1 nagrada

99 bodova

LUKA HORVAT

violina

Klasa: Arabela Zorjan

Kl. saradnik: Aleksandra Vojnak

I – 4 nagrada

96 bodova

LANA MALJICA

violončelo

Klasa: Marijana Krmpotić

Kl. saradnik: Jovana Dabić

I – 5 nagrada

94 boda

OGNJEN ĆULIBRK

violončelo

Klasa: Judit Niderholcer Josifoska

Kl. saradnik: Nina Aranđelović

I – 6 nagrada

93 boda

RAŠA ŠIPKA

violina

Klasa: Vitalij Gulijčuk

Kl. saradnik: Nadežda Knežević

I – 8 nagrada

91 bod

JOVAN FAN

violina

Klasa: Vitalij Gulijčuk

Kl. saradnik: Nadežda Knežević

I – 9 nagrada

90 bodova

III kategorija

OGNJEN GRBIĆ

violina

Klasa: Monika Zima

Kl. saradnik: Sanja Radulović

I – 2 nagrada

97 bodova

MILICA POPNOVAKOV

violina

Klasa: Arabela Zorjan

Kl. saradnik: Aleksandra Vojnak

I – 3 nagrada

92 boda

TIMEA TURO

violina

Klasa: Iboja Marton

Kl. saradnik: Sanja Radulović

II – 1 nagrada

89 bodova

MINA JEŠIĆ

violina

Klasa: Mirjana Bogdanović

Kl. saradnik: Aleksandra Vojnak

II – 2 nagrada

87 bodova

SLAVICA NAŠAGAĆIN

violina

Klasa: Iboja Marton

Kl. saradnik: Sanja Radulović

III – 2 nagrada

78 bodova

SIMEONA ZUROVAC

violončelo

Klasa: Marijana Krmpotić

Kl. saradnik: Jovana Dabić

III – 3 nagrada

76 bodova

IV kategorija

KRISTIAN MOLNAR

violina

Klasa: Vitalij Gulijčuk

Kl. saradnik: Stela Molnar

I – 1 nagrada

98 bodova

IVANA VUKELIĆ

violina

Klasa: Ivana Makević Mađarić

Kl. saradnik: Sanja Radulović

I – 2 nagrada

96 bodova

V kategorija

HELENA ŠKIPINA

violina

Klasa: Monika Zima

Kl. saradnik: Sanja Radulović

I – 3 nagrada

94 boda

JULIJANA ZLATIĆ

violina

Klasa: Mirjana Hajduković Davidović

Kl. saradnik: Dragana Popov

I – 4 nagrada

90 bodova

LJILJANA RADIĆ

violina

Klasa: Mirjana Hajduković Davidović

Kl. saradnik: Marina Mikić

II – 1 nagrada

85,33 bodova

DORA PROKIĆ

violončelo

Klasa: Marijana Krmpotić

Kl. saradnik: Jovana Dabić

II – 2 nagrada

82,33 bodova

MILICA DAMJANOVIĆ

violina

Klasa: Iboja Marton

Kl. saradnik: Sanja Radulović

III – 1 nagrada

78 bodova

DANICA DOKMANOVIĆ

violina

Klasa: Iboja Marton

Kl. saradnik: Sanja Radulović

III – 2 nagrada

76 bodova

VI kategorija

ANĐELA BABIĆ

violina

Klasa: Mirjana Hajduković Davidović

Kl. saradnik: Dragana Popov

I nagrada

93 boda

Čestitamo učenicima, profesorima i klavirskim saradnicima na postignutom uspehu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *