Ginisov rekord je oboren!

Ginisov rekord je oboren!

Stigla je zvanična potvrda da su učenici i profesori naše škole oborili Ginisov rekord u broju ljudi koji u isto vreme sviraju jedan klavir.

23 učenika i profesora pokušali su svirajući kompoziciju „Zora“ mladog kompozitora (bivšeg učenika naše škole) Ivana Markovića da obore ovaj Ginisov rekord 20. septembra.

Ovo su oni poimence: Mihajlo Racepti, Saša Zahorjanski, Daniel Leš, Milica Vranješ, Tisa Lekić, Igor Dalagija, Boško Stojadinović, Luka Petrović, Milica Vujanović, Dunja Vranješ, Sara Todorić, Mateo Radimir, Lenka Škrbić, Nemanja Marčetić, Marija Šapovalova, Ivan Černuhin, Elena Jakšić, Laura Mađarić, Damjan Svijić, Stefan Svijić, uz tri profesora Tijanu Tenji, Slobodanku Stević i Aleksandru Vojnak.

Zvanična potvrda od Ginisa stigla je taman pred kraj godine uz veliko BRAVO za sve učesnike! 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *