Prijava za polaganje prijemnog ispita za SMŠ

Prijavljivanje za polaganje prijemnih ispita za srednju muzičku školu obavlja se od 18. do 21. maja 2020. godine.

Učenici koji su se prijavili za polaganje prijemnih ispita za upis u srednju muzičku školu

Učenici koji su se prijavili za polaganje prijemnog ispita za upis u srednju muzičku školu treba da izvrše dodatne prijave za školu koju žele da upišu. Dodatna prijava vrši se popunjavanjem obrasca koji možete preuzeti klikom na sledeći link: PRIJAVA ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA.

Popunjenu prijavu potrebno je poslati na mejl muzičke škole: [email protected]

VAŽNO: U tekstu mejla potrebno je navesti i generički broj koji je dobijen pri prvobitnom onlajn prijavljivanju, a subjekat mejla (naslov) treba da sadrži ime i prezime kandidata.

Škola će potvrditi prijem Prijave za polaganje prijemnog ispita slanjem odgovora na dobijeni mejl.

Učenici koji nisu uspeli da izvrše onlajn prijavu ili se nisu uopšte prijavili (nemaju generički broj)

Učenici koji nisu uspeli da izvrše onlajn prijavu ili se nisu uopšte prijavili, mogu da se prijave popunjavanjem i štampanjem obrasca PRIJAVA ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA, koji zatim lično predaju u školi koju žele da upišu. Overen primerak prijave je dokaz da je izvršeno prijavljivanje.

Prijavljivanje za polaganje prijemnih ispita (slanjem mejla ili direktno) obavlja se od 18. do 21. maja 2020. godine.

Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita za upis u srednju školu za školsku 2020/2021. godinu

KALENDAR AKTIVNOSTI ZA SPROVOĐENJE  PRIJEMNOG  ISPITA ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU ZA ŠKOLSKU 2020/2021. GODINU dan 2020
Centralizovano onlajn prijavljivanje kandidata za prijemni ispit (detaljnije obaveštenje sajt MPNTR) ponedeljak – četvrtak 18 – 21.05.
Prijemni ispiti u muzičkim školama petak – nedelja 12 – 14.06. 8.00
Preliminarni rezultati prijemnih ispita do utorka 16.06.            do 08.00
Podnošenje i rešavanje eventualnih žalbi učenika na rezultate prijemnog ispita utorak 16.06.                 10.00-16.00
Konačni rezultati prijemnih ispita do srede 17.06.          do 08.00