Konačna rang lista prijemnog ispita za SMŠ i podaci za upis

Konačnu rang listu za upis u prvi razred srednje muzičke škole „Isidor Bajić“ možete pogledati klikom na sledeći link:

KONAČNA RANG LISTA 2020/21

DOKUMENTA NEOPHODNA ZA UPIS U PRVI RAZRED SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE:

NA OSNOVU OBJAVLJENIH KONAČNIH REZULTATA PRIJEMNIH ISPITA, KANDIDATI KOJI SU STEKLI PRAVO UPISA U PRVI RAZRED SMŠ

u PONEDELJAK,29.06.2020.g. od 08.00 – 16.00 sati

MOLIMO DA DOSTAVE SLEDEĆA DOKUMENTA:

1. Prijavu za upis (možete je preuzeti klikom na sledeći link: Prijava za upis SMŠ)
  2. Originalno svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju, odnosno originalno svedočanstvo o završenoj osnovnoj školi. (kandidati koji nemaju završenu osnovnu školu, dostavljaju originalno svedočanstvo o završenom VII razredu OŠ)
  3. Uverenje o položenom završnom ispitu
  4. Uverenje o ispunjavanju zdravstvenih uslova

KULTURA, UMETNOST I JAVNO INFORMISANJE:

• Muzički izvođač: a1-b1-d1-d3
  • Muzički saradnik: a1-b1

NAPOMENA:

Savet roditelja Škole na sednici od 02.06.2020. godine i Školski odbor na sednici od 02.06.2020. godine su jednoglasno usvojili predlog roditeljskog-donatorskog dinara za školsku 2020/2021. godinu, čiji je sastavni deo i donacija za tekuće održavanje školskih instrumenata od strane roditelja učenika. Donacija roditelja je dobrovoljna.

Ugovore o donaciji možete preuzeti klikom na odgovarajući link: