Prijava za pripremni razred

Poštovani roditelji,

obaveštavamo vas da će se prijavljivanje za pripremni razred MŠ „Isidor Bajić“ vršiti elektronskim putem, preko prijave koja je postavljena na stranici Prijemni ispiti i upis (deo Pripremni razred)

Prijava će biti otvorena od 7. do 9. septembra 2020. godine, odnosno do popunjavanja mesta.

Po zatvaranju prijave, roditelji koji su svoje dete prijavili za pripremni razred dobiće na mejl šifru učenika koju će biti potrebno da unesu u formular za upis.

Upis u pripremni razred vršiće se takođe elektronski, 10. i 11. septembra 2020. godine, preko formulara koji će biti postavljen na stranici Prijemni ispiti i upis (u delu Pripremni razred), nakon završetka prijavljivanja.

Za bilo kakva dodatna pitanja u vezi upisa, možete se obratiti Referentu za učenička pitanja – Biljani Milovanović, na mejl [email protected].

Comments are closed.