Prijava za polaganje prijemnog ispita za SMŠ „Isidor Bajić“

Poštovani roditelji i budući učenici,

pozivamo vas da prijavu za polaganje prijemnog ispita za srednju Muzičku školu „Isidor Bajić“ obavite online, putem portala Moja srednja škola (mojasrednjaskola.gov.rs), od 12. do 15. aprila.

Ukoliko iz bilo kojih razloga ne budete u mogućnosti da prijavu obavite elektronski, prijavljivanje ćete moći obaviti i u prostorijama Škole 15. i 16. aprila.

Realizaciju prijemnih ispita, u skladu sa konkursom i odredbama Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja,održaćemo  od 7. do 9. maja.

Unapred se radujemo našoj novoj generaciji učenika! 🙂

4 Comments:

1. Kada se dobijaju termini za diferencijalni ispit za ucenike koji nisu zavrsili Osnovnu muzicku skolu?

2. Jasna Marković Vujanović, pom. direktora

Termini za diferencijalne ispite će biti određeni od strane Ministarstva prosvete i Zajednice muzičkih i baletskih škola Srbije. Čim ih dobijemo, mi ćemo ih objaviti, takođe na sajtu, kao i zvaničnoj FB stranici Škole.

3. Kada će biti prijave za upis u 1. razred osnovne muzičke škole?

4. Jasna Marković Vujanović, pom. direktora

Poštovana Nikolina, na našoj FB stranici, a i ovde na sajtu postoji informacija o prijavljivanju za prijemni ispit u muzičku školu.
    Da li ste uspeli da to vidite?