Vidovdanska nagrada Grada Novog Sada

Spisak učenika naše škole koji su dobitnici Vidovdanske nagrade koju Grad Novi Sad dodeljuje učenicima osnovnih i srednjih škola za postignute rezultate u školskoj 2020/2021. godini nalazi se u nastavku teksta:

Spisak učenika srednje muzičke škole

Spisak učenika osnovne muzičke škole 

Svečana dodela diploma Vidovdanskih nagrada održaće se u ponedeljak 28. juna 2021. godine sa početkom u 8 časova na Petrovaradinskoj trvđavi kod sata a diplome će u ime svih nagrađenih učenika naše škole preuzeti Lana Zorjan

Isplata novčanog dela Vidovdanske nagrade biće u računovodstvu škole a dobitnici ga mogu podići od  petka, 25. juna 2021. godine posle 10 časova.

Čestitamo svim dobitnicima Vidovdanske nagrade.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.