Republičko takmičenje muzičkih škola 2022

U organizaciji Zajednice muzičkih i baletskih škola Srbije u Beogradu i Novom Sadu je od 01. do 14. aprila 2022. godine održano Republičko takmičenje muzičkih i baletskih škola Srbije 2022.
Na ovom značajnom takmičenju našu Školu predstavljali su kako učenici svojim nastupima tako i profesori učešćem u radu žirija.
Profesori koji su učestvovali u radu žirija:
Srđan Dalagija - klavir omš, predsednik žirija
Olga Borzenko - klavir smš
Senka Nedeljović - solo pevanje
Jasna Marković Vujanović - flauta
Đuro Pete - klarinet, predsednik žirija
Ljiljana Segedi - oboa/fagot, predsednik žirija
Zoran Kmicikević - saksofon
Ksenija Mijatović Korom - klasični, neklasični i vokalnoinstrumentalni ansambli, predsednik žirija
Učenici naše škole njih osamdesetdvoje nastupili su u deset disciplina: klavir, solo pevanje, kamerna muzika, flauta, horna, oboa, saksofon, klarinet, truba i trombon i osvojili devet titula laureata, 44 prve, 22 druge i 6 trećih nagrada kao i jednu pohvalu.
Svim učenicima, njihovim profesorima i klavirskim saradnicima čestitamo na ovom izuzetnom uspehu.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.