Podnošenje preostale dokumentacije za upis u I razred SMŠ

NA OSNOVU KONAČNIH REZULTATA PRIJEMNIH ISPITA,

KANDIDATI KOJI SU STEKLI PRAVO UPISA U PRVI RAZRED SMŠ

u PETAK, 14.06.2024 od 08.00 – 16.00

u kancelariji referenta za opšte poslove u prizemlju škole

dostavljaju sledeće dokumente:

1. Svedočanstva od V – VIII razreda osnovne škole;    preporučuje se overena kopija dokumenta

2. Originalno Svedočanstvo o završenom osnovnom muzičkom obrazovanju i vaspitanju; preporučuje se overena kopija dokumenta

3. Svedočanstva o završenim razredima osnovne muzičke škole u 2. Ciklusu; preporučuje se overena kopija dokumenta

• Šestogodišnja OMŠ – svedočanstva IV, V i VI razreda;
  • Četvorogodišnja OMŠ – svedočanstva III i IV razreda + đačka knjižica

(Uspeh II podela)

4. Šifra učenika – samo učenici osmog razreda osnovne škole;

5. Kandidati koji su već učenici neke srednje škole/studenti fakulteta, treba da donesu potvrdu u koji razred/godinu su upisani.

6. Kandidati koji ne završavaju redovnu osnovnu školu, donose svedočanstva i đačku knjižicu (na uvid) poslednja tri završena razreda.

7. Kandidati koji su uoči prijemnih ispita polagali ispite za nivo osnovne muzičke škole, bodovi im se priznaju i upisuju u konačnu rang listu.

NAPOMENA: KANDIDATI KOJI SU KONKURISALI NA VIŠE OBRAZOVNIH PROFILA ZA KONAČNU RANG LISTU OPREDELJUJU SE ZA JEDAN PROFIL

17.06.2024. g. – OBJAVLJIVANJE KONAČNE RANG LISTE na oglasnoj tabli škole i na sajtu muzičke škole (sa šiframa)

24.06.2024. g. – UPIS (dobićete informacije prilikom dostave dokumenata 14.06.2024.g.)