Osnovna muzička škola – ispiti i upis

UPIS u OMŠ

UPIS u naredni razred (II, III, IV, V i VI) OMŠ

28, 29. i 30. jun 2024. godine (onlajn)

NAPOMENA: Upis učenika u naredni razred vrši se isključivo onlajn, u terminu koji je ovde naveden. Prijave koje su poslate pre početka ili posle završetka navedenog termina neće biti uzete u obzir.

Upis u naredni razred vršiće se u periodu od 28. do 30. juna.

Dokumentacija potrebna za upis u naredni razred:

1. Ugovor o donaciji
  2. Izjava o saglasnosti za fotografisanje
  3. Popunjena prijava/upitnik za upis u naredni razred

Popunjenu dokumentaciju o donaciji  (koja je dobrovoljna), kao i popunjenu izjavu o saglasnosti za fotografisanje potrebno je poslati na mejl prijavaib@gmail.com, a u naslovu mejla (subjektu) obavezno upisati ime i prezime učenika, kao i razred za koji se učenik prijavljuje (npr. Petar Petrović, prijava za 3. razred OMŠ).

Nakon toga, potrebno je popuniti upitnik/prijavu za upis u naredni razred. Popunjavanje upitnika je obavezan deo upisa. Bez poslatog popunjenog upitnika smatraće se da se učenik NIJE UPISAO u naredni razred.

Detaljne informacije možete pročitati u nastavku:

UPIS u DRUGI CIKLUS školovanja

avgust 2024. godine

Tekst koji sledi odnosi se samo na učenike kojima je molbom odobren upis u drugi ciklus školovanja.

Po odobrenju Molbe, učenici vrše upis u drugi ciklus školovanja. Upis u drugi ciklus školovanja obaviće se u drugoj polovini avgusta 2024. godine. Roditelji će biti blagovremeno obavešteni o tačnom terminu upisa, a način upisa biće blagovremeno objavljen na ovoj stranici.

Kalendar aktivnosti za učenike OMŠ

Prijava ispita za OMŠ